Reklam
Reklam
Müftü Demirtaş: Onur yürüyüşü dediler..!

Müftü Demirtaş: Onur yürüyüşü dediler..!

Ramazan Ayı ile dalga geçen LGBT üyelerinin düzenlediği "Trans Onur Yürüyüşü" ile ilgili Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş bir yazı kaleme aldı.

LGBT üyelerinin Taksim’de düzenlediği "Trans Onur Yürüyüşü" nde açılan pankart büyük tepki topladı. ‘Şaban’la Recep’in aşkına Ramazan engel olamaz’ yazılı pankart açan LGBT’liler Ramazan ayı ile dalga geçip, Recep ve Şaban ayını da eşcinsellikle bütünleştirdi.

LGBT’liler Ramazan ayı ile dalga geçtiği "Trans Onur Yürüyüşü" ne toplumun birçok kesiminden tepki yağarken Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden konu ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

Müftü Demirtaş’ın kendine ait sosyal paylaşım sitesinde kaleme aldığı yazı şu şekilde;

Onur yürüyüşü dediler..!

"Elçiler "Ey Lût! Biz Rabbinin elçileriyiz. Onlar sana asla dokunamayacaklar. Sen gecenin bir vaktinde ailenle birlikte yola çık. Eşinden başka sizden hiçbiri geride kalmasın. Çünkü onların başına gelecek olan, şüphesiz onun başına da gelecektir. Onlar için belirlenen zaman, sabah vaktidir. SABAH DA YAKIN, DEĞİL Mİ?" dediler." (Hud,81) 

Tespıtler:

1. Lût Aleyhisselâm, böyle bir kavme gönderildi. Yüce Mevla, böyle bir kavmi hedef kitle olarak kabul ederek peygamber göndermeye değer bulmuştur. İkaz edilmiş, azgınlıkları artınca ilahi kudret tarafından helak edilmiş..!

2. Bu kavmin işlediği insanlık onuruna terstir..

3. Onur yürüyüşü adına seçilen zaman dilimi Ramazan ayı. .

4. Kendilerinin meşruiyetini gösterme adına kullandıkları sloganlar Recep ve Şaban ayları. .! Bu nasıl bir nefret dili! ??

5. Eğer bunların yürüyüşü onur yürüyüşü olsa idi bu isimler ile itibarsızlaştırma ve aşağılama durumuna düşülmezdi. .Burada onursuzluk var..!

6. Anlaşılan şu ki, ülkemizde eğlence ve fuhuş sektöründeki kitle siyasallaştırılarak ve örgütlenerek birilerinin değirmenine su taşıması amaçlanıyor. .!

7. Milletin gözü önünde gelişen bu olaylar inşallah sağduyulu halkımızın farkındalığını artıracaktır. .

8. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır. .!

YORUMLAR...