Reklam
Kaleci Bedrettin; Hedefim A Milli Takım’da görev yapmak

Kaleci Bedrettin; Hedefim A Milli Takım’da görev yapmak

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının Genç Yeteneği Kaleci Bedrettin Çakıroğlu’nun hedefi A Milli Takımı’nda görev yapmak.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının Genç Yeteneği Kaleci Bedrettin Çakıroğlu Milli Formayı giyme sayısını her geçen sene daha da arttırmakta. 2 Gün önce İspanya’dan Plaj Genç Milli Takım kadrosu ile dönüş yapan başarılı kaleci toplamda 13 kez Milli Takım kalesini korumanın onurunu da içinde yaşamakta. "Geçen seneki müsabakalarda 7 kez Milli Takım Kalesini korumuştum, bu sene 6 maçta görev alınca toplamda 13 kez milli takım kalesini korumuş oldum. Tabii ki Milli Takımlarda görev yapmak, o formayı giymek her sporcunun hedeflediği beklediği, hayal ettiği bir konu. Ben bunu başadığım içi öncelikle benim bu günlere gelmemde payları olan tüm Antrenörlerime teşekkür etmek isterim" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Takımından da Antrenörü olan Milli Takımdaki Hocası Akın Yenigün’e de ayrı bir paragraf açan Bedrettin Çakıroğlu, " Akın Hocamızı Plaj Milli Takımındaki ve de bendeki yeri çok farklı. Bizlerin antrenörlüğünden öte iyi, çok iyi bir abi gibi. Bizleri sürekli motive etmekte, hedeflerimizi yüksek tutmamıza vesile olmakta. Ben kendisi ile Beykoz Belediyespor takımında da beraber bulunmaktayım. Bu arada Beykoz Belediyespor Takımındaki diğer Antrenörüm olan ve Plaj A Milli Takımında Görev yapan İsmail Tarakçı Hocamın da benim bu günlere gelmemdeki katkılarını unutamam. İnşallah önümüzdeki sezon Hentbol’da A Takım Düzeyinde Süper Lige çıkan ekipler arasında yer alacağız. Beykoz Belediyespor takımında yer almaktan mutluyum. Uzun süre burada kalma düşüncesindeyim" şeklinde konuştu.

Bedrettin Çakıroğlu açıklamalarının son bölümünde ise hedefinin A Milli Takımda görev yapmak olduğunu söylerken, "Bunun gerçekleşeceği güne kadar çok sıkı bir çalışma dönemi beni bekliyor olacak. İnşallah A Milli Plaj Takım kadrosunda da yer alacağım, bunu yürekten inanıyorum, ve bunu içinde de fazlası ile emek sarf etmem gerektiğinin de farkındayım " diye konuştu.

YORUMLAR...