Reklam
Reklam
Beykozlu Doğu Karadenizliler iftarda buluştu

Beykozlu Doğu Karadenizliler iftarda buluştu

Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği’nin düzenlediği geleneksel iftar sofrasında tüm dernek üyeleri bir araya geldi.

Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği, her yıl düzenlediği iftar sofrası geleneğini bu yıl da bozmadı. Kavacık’ta bulunan dernek lokalinde gerçekleşen iftar etkinliğine, çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Dernek Başkanı Emin Yavuz ve dernek yönetiminin düzenlediği iftar programında derneğin kadın üyeleri tarafından yapılan enfes ev yemekleri konuklara ikram edildi.  5. Dönem Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk gibi pek çok tanındık simada iftar sofrasında yerini aldı.

Oruçların açılmasının ardından yapılan iftar sonrası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Hocaoğlu tarafından yemek duası edildi. Dua sonrası kısa bir teşekkür konuşması yapmak üzere sözü alan Dernek Başkanı Emin Yavuz; katılımlarından ötürü herkese teşekkür ettiğini belirterek, güveç yemeğinin sponsoru olan Birlik Kasap’a ve tatlının sponsoru olan Diyar Burma’ya ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

Etkinliğin sonunda yapmış olduğu faaliyetlerden ötürü Emin Yavuz’a, Kick Boks Şampiyonu Ramazan Beyazkaya tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

YORUMLAR...