Reklam
Reklam
Beykoz protokolü ve muhtarlar iftarda buluştu

Beykoz protokolü ve muhtarlar iftarda buluştu

Beykoz Muhtarlar Birliği, her yıl düzenlediği geleneksel iftar sofrası etkinliğini bu yıl da gerçekleştirdi.

Beykoz Muhtarlar Birliği, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da İBB Sosyal Koru Tesisleri’nde iftar geleneğini devam ettirdi.

Beykoz’un 45 mahalle muhtarı ve azalarının bir araya geldiği iftar etkinliğine, ilçe protokülü de davete ilgi gösterdi. Kaymakam Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve Eyüp Salih Elmas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Beykoz Yeşilay Şube Başkanı Ziya Gümüş, Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, Batumlular Havalisi Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Soylu, AK Parti İlçe Yönetiminden Ahmet Deliak gibi bir çok tanındık sima muhtarların masasında beraber oruç açtı.

İftar sonrasında Muhammed Küçükkonuklar yemek duası yaptı. Daha sonra kısa bir selamlama konuşması yapan Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, bu tür gecelerde uzun konuşmanın anlamlı olmadığını ifade ederek; “Bir geleneksel iftar sofrası etkinliğimizi daha beraber güzel bir ortamda gerçekleştirdik. Katılımlarından ötürü öncelikle ilçe protokolümüze sonra da tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR...