Reklam
Reklam
Fenerbahçeli yıldızların tercihi de Poyrazköy Halk Plajı

Fenerbahçeli yıldızların tercihi de Poyrazköy Halk Plajı

Sosyetenin ünlü isimleri ve futbolcular, tatil için Çeşme ve Bodrum’u tercih ederken Fenerbahçe’nin yeni transferleri Fernandao, Nani ve Josef’in tercihi Beykoz Poyrazköy Halk Plajı oldu.

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Jose Fernandao, Luis Nani ve Josef de Souza, Beykoz Poyrazköy Halk Plajı’nda denize giriyor.

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Jose Fernandao, Luis Nani ve Josef de Souza, Poyrazköy Halk Plajı’na gitti. Plajdaki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize girip bol bol güneşlenen yıldız futbolcular deniz bisikletine binip stres attı.

Fenerbahçe’nin kısa bir süre önce renklerine bağladığı Jose Fernandao, Luis Nani ve Josef de Sousa’dan herkesi şaşkına çevirecek bir hareket geldi. Sosyetenin ünlü isimleri ve futbolcular, tatil için Çeşme ve Bodrum’daki gözde mekanları tercih ederken Fernandao, Nani ve Josef’in tercihi Beykoz Poyrazköy Halk Plajı oldu. Bayramın son gününü değerlendirmek isteyen 3 yıldızın, milyon euro’lar kazanmalarına rağmen bedavaya girilen halk plajına gitmeleri şaşırttı.

Plajdaki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize girip bol bol güneşlenen Fernandao, Nani ve Josef ardından deniz bisikletine binip stres attı. Oldukça keyifli gözüken 3 yıldız, vatandaşların fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Poyrazköy Plajı’nda yaklaşık 4 saat vakit geçiren Fenerbahçeli futbolcular ardından evlerinin yolunu tuttu.

1 ay önce Ibiza’da, bayramda Poyrazköy’de

Takım arkadaşları ve meslektaşları günü birlik bile olsa Bodrum ve Çeşme’ye giderken Fernandao, Nani ve Josef’in mütevazi tatilleri herkesin alkışını topladı.

Poyrazköy’e daha önce de gelmiş

Özellikle bundan çok kısa bir süre önce Manchester United kadrosunda yer alan ve Ibiza’da tatil yapan Luis Nani’nin bu kez Poyrazköy’de denize girmesi, "Türkiye’ye çok çabuk uyum sağlamış" yorumlarını da beraberinde getirdi. Fernandao’nun Bursaspor’da oynadığı dönemde de birkaç kez Poyrazköy’e gittiği ve bu kez yanında Nani ve Josef’i götürdüğü de belirlendi.

YORUMLAR...