Reklam
Reklam
Beykoz, Aydın Ergün’ü yalnız bırakmadı

Beykoz, Aydın Ergün’ü yalnız bırakmadı

Beykoz’un önemli isimleri, eski ilçe kaymakamlarından Aydın Ergün’ü annesinin mevlidinde yalnız bırakmadı.

Beykoz’un eski Kaymakamı ve şimdiki Çankaya Kaymakamı Aydın Ergün, 2012 yılında vefat eden annesinin adına mevlid okuttu.

Çankırı Ilgaz ilçesi’nin Kızıl İbrik Köyü’nde okutulan mevlitte; Beykoz’dan oluşan heyet Kaymakam Aydın Ergün’ü yalnız bırakmadı. Başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere; Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Meclis Üyeleri Nevzat Oral ve Tuncer Dede, İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz, Beykoz Güncel İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, Beykoz Güncel Genel Yayın Yönetmeni ve Belediye Başkan Danışmanı Erdal Öztürk, Doğus Haber İmtiyaz Sahibi Ozan Derviş, Beykoz Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi, Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Şeker, Çankırılılar Dernek Başkanı Bilal Karabacak, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yüksel Baki, iş adamları Coşkun Yavuzyılmaz, Mustafa Ekmekçi, Polonezköy eski Muhtarı Antoni Vilkoşevski ile siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.

Beykoz’da kahvaltı grubu olarak isimlendirilen Hasan Bülbül, İbrahim Yurttaş, Serdar Çağlayan, Zeki Paşalı, Murat Günday ve Mustafa Yavuz’da Kaymakam Ergül’ü yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.

Öğlen namazına müteakip köy camisinde okunan mevlid sonrası köy konağında ikram yapıldı. Konukları ile tek tek ilgilenen Kaymakam Aydın Ergün Beykoz heyetine katılımından dolayı ayrıca teşekkür etti.

Mevlit sonrası yine kahvaltı grubunda olup,  Çankırılı olan Selahattin Düzbasan Beykoz’dan gelen heyeti evinde misafir ederek, akşam yemeği verdi.

Beykozlu ve Çankırılılar bir araya gelerek, ülke sorunlarına dair sohbet ettiler.

YORUMLAR...