Reklam
Beykoz’da krom fabrikasında korkutan yangın

Beykoz’da krom fabrikasında korkutan yangın

Beykoz’da bulunan bir krom fabrikasında çıkan yangın paniğe yol açtı.

Beykoz’da bulunan bir krom fabrikasında çıkan yangın paniğe yol açtı. Yerleşim alanındaki fabrikada çıkan yangın, çevredeki dairelere sıçramadan kontrol altına alındı.

Yangın Beykoz Küçüksu Dereboyu Caddesi’nde bulunan bir krom fabrikasında çıktı. Akşam 20.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yangın fabrikayı tamamen kaplarken, çevrede bulunan daire sakinleri yangın nedeniyle korkulu anlar yaşadı.

Yangının evlerine sıçramasından endişe eden vatandaşlar dışarı çıkarken, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin müdahale ettiği yangın, yaklaşık bir saatlik çalışma ile çevre binalara sıçramadan kontrol altına alındı. Yangının nedeniyle fabrikada büyük çapta maddi hasar oluşurken, vatandaşlar fabrikanın mahalle içerisinde bulunmasına tepki gösterdi.

"Yerleşim alanında böyle bir yerin olmaması gerekiyordu" diyen bir vatandaş, “Musluk fabrikasının kromojenleri yapılıyordu. Yerleşim alanına kurulmaması gerekiyordu. Arkasında site var" dedi. 

İHA

YORUMLAR...