Reklam
Reklam
Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları ’’Genç Seçmenler’’ ile buluştu

Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları ’’Genç Seçmenler’’ ile buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, ilk defa oy kullanacak 1636 genç seçmeni kapı kapı dolaşarak ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları “Genç Seçmen Buluşmaları” kapsamında ilk defa oy kullanacak olan 1636 genç seçmeni kapı kapı dolaşarak ederek ziyaret etti. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamının iletildiği ziyaretlerde Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler’in yazmış olduğu mektup gençlere teslim edilerek düzenlenen yemeğe davet edildi.

Gençlik Kolları ayrıca 26 Ekim 2015 ile 01 Kasım 2015 tarihleri arasında doğan yaklaşık 125 genç seçmenin “AK Beykoz Gençlik” yazılı pasta ile tek tek ziyaret ederek doğum günlerini kutladı.

Genç Seçmen Ziyaretleri kapsamında davet edilen gençlere yönelik düzenlenen programa İstanbul Milletvekili Dr. Hasan Sert, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Taha Ayhan, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Önder, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Çağatay Köse, Ak Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Yavuz ve Bahattin Keflioğlu ile Gençlik Kolları tam kadro olarak katıldı..

Beykoz’da ilk defa oy kullanacak genç seçmenlere yönelik olarak düzenlenen yemekli programa 400 genç katılırken programda AK Parti’ye 1 Kasım seçimlerinde neden oy vermesi gerektiği anlatılarak destek istendi.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler yapmış olduğu konuşmasında ilk olarak “1 Kasım akşamı sandıklar açıldığında AK Parti’nin tek başına iş başına gelmesi ile yapılan çalışmalar tatlı yorgunluğun karşılığı olacaktır.” diyerek çalışmalarda emeği geçen partililere teşekkür etti. Güler konuşmasının devamında “AK Beykoz Gençlik kolları olarak tüm Beykozlu gençlerin bir ve beraber olmasının ilçemize ve ülkemize faydalı işler üreteceğini bu vesile ile Gençlik Kolları olarak tüm gençleri kucaklayan bir yol izliyoruz.” diyerek ilçede gençlerin siyasette Ak Partiyi tercih etmesinin önemine değindi. Gençleri Ak Parti Beykoz Gençlik Kollarında aktif çalışmalara davet eden Mehmet Güler son olarak davetlerine icabet ederek programa katılan gençlere teşekkür etti.

AK Gençlik Doğu ve Güneydoğulu gençler ile bir araya geldi

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları seçim çalışmaları kapsamında ayrıca Doğu ve Güneydoğulu Gençler ile Millet Vekili Adayı Azmi Ekinci’yi bir araya getirdi. Beykoz Yenimahalle AREV Derneği’nde gerçekleşen programa Yenimahalle de ikamet eden Doğu ve Güneydoğulu Gençler katıldı. Millet Vekili Adayı Azmi Ekincinin 1 Kasım’da AK Parti’nin tek başına iktidar olmasının neden ve niçin önemli olduğunu anlattı. Gençlerin sorularına da samimiyetle cevap veren Ekinci gençler ile koyu bir sohbet gerçekleştirdi.

YORUMLAR...