Reklam
Reklam
Beykoz halkı son sözünü yine sandıkta söyledi!

Beykoz halkı son sözünü yine sandıkta söyledi!

Beykoz halkı, 5 ay sonra yeniden 26.dönemde görev yapacak olan parlamentoyu belirlemek üzere sandığa gitti.

Beykoz, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere 5 ay sonra yeniden bugün sandık başına gitti. Beykoz’da 183 bin seçmen, parlamentoda kendisini en iyi temsil edeceğini düşündüğü siyasi partiye oy kullanmak için sabahın erken saatlerinde sandığa giderek, oylarını kullanmaya başladı. Oy verme işlemi sabah saat 08.00 itibari ile başladı ve akşam 17.00’da sona erdi.

Sabah saatlerinden itibaren oy kullanacakları sandıkların bulunduğu okullara giden vatandaşlar, yasal kimlik belgelerini yetkililer onaylatarak, siyasi partilerin bulunduğu oy pusulasını, zarfını ve mühürünü aldı. Daha sonra seçmenler, kendisine göre doğru olan siyasi partiye ‘evet’ mühürünü bastı ve şeffaf sandığa zarfını atarak oy verme işlemini tamamladı. Oy verme işlemini tamamlayan her vatandaş, seçim sonucunun ülke için hayırlı olmasını temenni etti.

Beykoz’un siyasileri oylarını kullandı!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, günün erken saatlerinde sandığa giden seçmenler arasındaydı. Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek Soğuksu İlköğretim Okulu 1417 no’lu sandıkta seçim işlemini gerçekleştirdi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve eşi Fatma Katırcı, çocukları ile beraber saat 13.00’da Şahinkaya İlköğretim Okulu 1327 no’lu sandıkta seçim tercihini yaptı. Seçim işlemi sonrası Kaymakam Ahmet Katırcı ve ailesi, objektiflere güzel bir aile tablosu çizdi.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan Tokatköy Şehit Adil Doğan İlköğretim Okulu 1425 no’lu sandıkta, MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir Yalıköy Endüstri Meslek Lisesi 1456 no’lu sandıkta, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Melih Perçin Ziya Ünsal Ortaokulu 1195 no’lu sandıkta oy işlemlerini tamamladı.

Saadet Partisi’nin Beykozlu Milletvekili Adayları olan Fatih Akdoğdu Kavacık İlköğretim Okulu 1295 no’lu sandıkta, Muammer Koç Çubuklu İlköğretim Okulu 1140 no’lu sandıkta ve Şeref Kaçmaz da Ziya Ünsal Ortaokulu 1195 no’lu sandıkta seçim işlemlerini gerçekleştirdi.

Ravza Kavakçı Kan oyunu Beykoz’da kullandı!

AK Parti Birinci Bölge Milletvekili Adayı Ravza Kavakçı Kan’da Beykoz’da oyunu kullandı. Kan; Barbaros Hayrettin Paşa Su Ürünleri Lisesi 1219 no’lu sandıkta oy işlemini gerçekleştirdi.

Abdullah Gül: Gün, milletin hakemliğine başvurma günüdür!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oyunu Çubuklu İlköğretim Okulu 1137 no’lu sandıkta oyunu kullandı. Gül, oyunu sandığa atarken ‘Hayırlı olsun’ dedi. Oy işlemini tamamlamasının ardında bir süre halkla selamlaşan Gül, Beykoz Güncel Haber objektifine özel poz verdi.

Çıkışta basına kısa bir açıklamada bulunan Gül: “Evet şimdi milletin hakemliğine başvurma günü olmuş oluyor seçim günleri. Herkes oyunu kullanıyor. Hayırlısı olsun inşallah vatan için, millet için. Memleketin huzura, istikrara ihtiyacı var. İnşallah hayırlı olur her şey” dedi.

Minik Serçe ve Emre Belözoğlu oyunu Kanlıca’da kullandı

"Minik Sеrçе" lаkаplı ünlü sаnаtçı Sеzеn Aksu, оyunu Beykoz Sеdаt Simаvi İlkоkulu’ndа kullаndı. Oyunu kullаnmаk için Kanlıca ’dаki оkulа gеlеn Aksu’nun yürümеktе güçlük çеktiği görüldü. Oyunu 1266numаrаlı sаndıktа kullаnаn Aksu, dаhа sоnrа оkuldаn аyrıldı. Sеçim sоnuçlаrının hаyır gеtirmеsi tеmеnnisindе bulunаn Aksu, "Vаtаndаşlık görеvimi yеrinе gеtirdim" dеdi

Başakşehir futbolcusu  Emre Belözoğlu’da , Sedat Simavi İlkokulu’na gelerek 1266 nolu sandıkta oyunu kullandı. Belözoğlu’na vatandaşlar tarafın yoğun ilgi görterildi. Belözoğlu, “Bütün vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. İnşallah ülkemiz adına en doğru sonuç ortaya çıkar. Ülkemizi güzel günler bekliyordur inşallah.” dedi.

YORUMLAR...