Reklam
Hızır Yılmaz, Şevket Arıkan’a rağmen delege seçildi

Hızır Yılmaz, Şevket Arıkan’a rağmen delege seçildi

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan tarafından şerh koyulan Hızır Yılmaz Dereseki Mahallesi’nden yinede delege seçildi.

CHP Beykoz eski İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan’ın “Disiplin Kurulu tarafından ceza aldığı için oy kullanamaz” şerhine rağmen Dereseki Mahallesi’nden delege seçildi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, Dereseki Mahalle Delege Listesi’nde ismi olan listeye “Hızır Yılmaz disiplin kurulu tarafından ceza aldığı için oy kullanamaz” şerhi koymasına rağmen CHP Dereseki üyeleri tarafından yinede delege seçildi. Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından delege listesinden ismi çıkarılan Hızır Yılmaz, İlçe ve  İstanbul İl Başkanlığı’na itirazda bulundu.

Edinilen bilgiye göre yapılan itirazı haklı bulan CHP İstanbul İl Başkanlığı Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan’ın şerhine rağmen Hızır Yılmaz’ın delegeliğini onayladı.

Hırsı avukatlık bilgisinin önüne geçti

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Hızır Yılmaz, kendisinin Şevket Arıkan ile bir kavgası olmadığı asıl kavgasının AK Parti iktidarı ile olduğu söyleyerek İlçe Başkanı Şevket Arıkan için “Hırsı avukatlık bilgisinin önüne geçti” ifadesini kullandı.

YORUMLAR...