Reklam
Reklam
CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı için ilk aday

CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı için ilk aday

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na ilk aday açıklaması geldi.

Emre Mert Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Emre Mert Kılıç yazılı bir açıklama yaparak 29 Kasım’da yapılacak kongrede CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkan Adayı olduğunu duyurdu.

İşte Başkan adayı Emre Mert Kılıç’ın yaptığı o açıklama;

Sevgili yol arkadaşlarım, izinden, ışığından, ilke ve inkılaplarından hiçbir surette uzak kalmayacağım, hedeflediği doğrultuda yürümeye and içtiğim Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu 92 yıllık, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük çınar Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylık sürecim, Beykoz’un pırıl pırıl hedefine kilitlenmiş gençliğinin destekleri ile başlıyor.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ ten Deniz Gezmiş’ten Yusuf Arslan’dan ve Mahir Çayan’dan devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak, onların mücadelelerine alın terimizle devam etmek için yola çıkıyoruz.

Bu yarışta aday olacak tüm arkadaşlarıma bugünden itibaren başarılar diliyor, adil ve umut dolu bir yarışın içerisinde olacağımıza canı gönülden inanıyorum.

Sevgili yoldaşlarım; “Ben” değil “Biz” olarak mücadele bayrağımızı taşımak için baş koyduğumuz bu yolda, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na sizlerin destekleri ile adayım.

Adaylığım bütünlüğün bir başlangıcıdır. Bizler gençlik kollarının sadece yönetim kademelerinde değil, Türkiye’yi Çağdaş ve demokratik bir ülke haline getirmeye ve yola Beykoz’dan çıkarak cennet ülkemizi yönetmeye adayız.

Bu yüzden umutsuzluğa, yılgınlığa ve teslimiyete asla yer vermeden Mustafa Kemal’in, Şerife Bacı’nın, Şeyh Bedrettin’in, Pir Sultan Abdal’ın, Köroğlu’nun bugüne ulaşan ve hiç şüphe yok ki yarınlara da ulaşacak sesinin temsilcisiyiz.  Çünkü şiarımız ve hedeflerimiz onların ilericiliğinden, devrimciliğinden geliyor. Köklerini Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti’nden almış bu ulu çınarımızın dün olduğu gibi bugün de neferi olmaya adayız. Üniversitelerden fabrikalara; tarlalardan kent meydanlarına; salonlardan sokaklara ve hapishanelere kadar kavganın ve umudun olduğu her yerde mücadele edeceğiz.

Susmayacağız!

Savaşa, zulme karşı barışın sesi olacağız!

Gençlerin, Kadınların, ezilenlerin, ötekileştirenlerin gözü ve sesi olacak, sıkıntılarını gidermek için azimle çalışacağız!

Nerede bir haksızlık varsa haksızlığa uğrayanın yanında. Nerede bir zulüm varsa, mazlumun yanında olacağız!

Güzel ilçemizin sahip olduğu genç nüfusun farkında olarak daha çok azim ve atak göstereceğiz!

Sokağına girilmedik mahallemiz, misafiri olmadığımız evimiz olmayacak. Beykoz’un gençliğine yakışacak her adımı atmak ve gençliğin haklarını aramak için yola çıkıyoruz.

Beykozlu gençliğin siyasi arenada ki sesi olmak için 29 Kasım 2015 tarihinde Gençlik Kurultayında buluşuyoruz.

Tüm Beykoz Gençliği Davetlimizdir. ÖNCE BEYKOZ….

Emre Mert KILIÇ
Cumhuriyet Halk Partisi
Beykoz Gençlik Kolları Başkan Adayı

YORUMLAR...