Reklam
Reklam
Metin Külünk’den %63’e teşekkür ziyareti

Metin Külünk’den %63’e teşekkür ziyareti

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk 1 Kasım Seçimleri’nde %62.75 oy veren Tokatköy halkına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Seçimlerin ardından Beykoz Tokayköy Mahallesi’ne teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk bu sefer destek istemek için değil verilen desteğe teşekkür etmek için geldiğini söyledi.

1 Kasım Genel Seçimleri’nin ardından hızlı bir tempoyla yeni dönem çalışmalarına başlayan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Tokayköy Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı. AK Parti’nin Tokayköy Mahallesi’nde aldığı yüzde 62.75’lik oy oranından memnuniyetini dile getiren Külünk Tokayköy’ün girişinden sonuna kadar tüm esnafı gezerek teşekkür etti.

Milletvekili Külünk’e Tokatköy Mahallesi’nde gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretine AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Çeliker, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mehmet Güler, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ile mahalle başkanı ve yönetimi eşlik etti.

Esnafları tek tek ziyaret eden Külünk, 1 Kasım Seçimleri’nde %62.75 oy veren Tokatköy halkına teşekkür etti. Tokatköy’e daha önce iki defa esnaf ziyareti yaparak destek istediğini söyleyen AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, bu sefer destek istemek için değil verilen desteğe teşekkür etmek için geldiğini söyledi.

Daha sonra beraberindeki heyet ile Ortaçesme Hacı Numan Okulunu ziyaret eden Metin Külünk eğitmenlerle sohbet edip Okul Müdürü Murat Urgancı’dan okul hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR...