Reklam
Reklam
Beykoz’da mangal severler için ’Aramızda Kalsın’

Beykoz’da mangal severler için ’Aramızda Kalsın’

Beykoz Örnekköy’de hizmete giren Aramızda Kalsın Restaurant, mangal severleri bekliyor

2015 Genel Seçimleri’nde CHP’den Milletvekili Adaylığını koyan Füsun Sökmez’in oğlu Uras Sökmez, Beykoz’u yeni bir mekana kavuşturdu. Mangal&Restaurant tarzında Örnekköy mevkiinde hizmet verecek olan ‘Aramızda Kalsın’, mangal severleri bekliyor...

Sıcacık bir ev havasında dizayn edilen, şöminesiyle kışın yüreğimizi ısıtacak ve Beykoz’da vazgeçilemeyecek mekanlardan biri olmaya aday ‘Aramızda Kalsın’ın açılışına; CHP’liler yoğun ilgi gösterdi. İlçe Başkanı Şevket Arıkan, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Gündüz, İncirköy Spor Kulübü Başkanı Mahir Taştan, CHP Belediye Meclis Üyeleri Deniz Yıldız, Süleyman Kılıç ve Aydın Habil, ADD Beykoz Şube Başkanı Mualla Sertdemir ile CHP’nin çok sayıda tanınan siması açılışa katılarak, Sökmez ailesini bu güzel günde yalnız bırakmadı.

Mekanı hakkında basına kısa bir açıklamada bulunan Uras Sökmez, menünün uygun fiyatlardan oluştuğunu belirterek, etin yeni lezzetinin ‘Aramızda Kalsın’da keşfedileceğini söyledi. Düğün, kına, doğum günü, nişan gibi organizasyonlara da açık olunduğunun bilgisini paylaşan Uras Sökmez, özellikle düğün organizasyonlarında bahçe kısmıyla beraber yaklaşık 200-300 kişinin rahatlıkla ağırlanabileceğini ifade etti.

Adres: Örnekköy Mah. Fatih Caddesi Sok. No: 9 Riva Yolu Beykoz-İstanbul (FSM Köprüsü Kavacık Çıkışından 6km)

YORUMLAR...