Reklam
Reklam
Salim Öztürk, Giresun Federasyonu’na seçildi

Salim Öztürk, Giresun Federasyonu’na seçildi

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Giresun Federasyonu’nun asil yönetim kuruluna seçildi.

Giresun Federasyonu Başkanlığını yürüten Hasan Turan’ın 1 Kasım Genel Seçimleri’nde İstanbul 1. bölgeden Ak Parti milletvekili olmasıyla Mehmet Kuğu federasyonun olağan genel kuruluna kadar başkan vekili olarak görev yaptı.

Giresun Federasyonu Feshane’de başlattığı hemşehrilik günleri ile dikkat çekmiş, Taksim Giresunlular Yürüyüşü ile Giresun’un tanıtımı için ulusal medyada ses getirmişti. Giresun ve Giresun ürünlerinin markalaşması noktasında önemli çalışmalara imza atan federasyonun 2015 yılında gerçekleştirdiği Feshane Giresun Günleri’ni yaklaşık 1,5 milyon kişi ziyaret etmişti. Salim Öztürk Federasyonun birçok çalışmasına destek vermiş ve bu ekinliklerde yer almıştı.

Giresun Federasyonu 29 Kasım 2015 Pazar günü Eyüp Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan 3.  Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Mehmet Kuğu’nun tek liste ile girdiği olağan genel kurulda 20 asil üye arasında Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı  Salim Öztürk’te bulunuyor.

Öztürk, Giresun Federasyonu’nun Beykoz Kaynarca Köyü’nde bulunan Akkaya Piknik Alanı’nın Giresun Park olarak Giresunlulara hizmet verecek çok amaçlı bir kompleks olması amacıyla Orman Bakanlığından 30 yıllığına devralınması için önemli görevler üstlenmişti. 

YORUMLAR...