Reklam
Reklam
Belediyenin engelli personeli kahvaltıda buluştu

Belediyenin engelli personeli kahvaltıda buluştu

Beykoz Belediyesi’nin engelli personeli 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. 

İBB Beykoz Korusu sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk ve Suphi Uçak ile İnsan Kaynakları Müdürü Sevil Ata, belediyede çalışan 20 engelli personel iştirak etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda engellilerin sosyal hayatta karşılaştığı sorunlar konuşuldu ve belediyenin personele yönelik uygulamalarıyla ilgili fikir alışverişi yapıldı. Personeller sohbette çalışma ortamlarıyla ilgili beklentilerini de dile getirme fırsatı buldu.  

Personeli tek tek dinleyen Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç belediye yapısı içinde yapılacak düzenlemeler için bu tür buluşmaları önemsediklerini ve sık sık tekrar edeceğini ifade etti.

Engelin aslında bakış açısında olduğuna dikkat çeken Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ise belediyenin birçok kademesinde engelli çalışanların görev yaptığını, devletimizin de engellilerin hayatın her alanına katılması için istihdam alanında yerinde adımlar attığını söyledi.

Başkan Yardımcısı Suphi Uçak ise azmedildiği taktirde hayatın hiçbir alanında engel olmadığını vurguladı.

Bu tür buluşmaların devamının temenni edildiği toplantı hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu. 

YORUMLAR...