Reklam
Beykoz Belediyesi bir ilke daha imza atıyor!

Beykoz Belediyesi bir ilke daha imza atıyor!

Beykoz Belediyesi bir ilke daha imza atıyor

Beykoz Belediyesi bilgi iletişim sistemlerinde bir ilke daha imza atıyor.

Beykoz Belediyesi, ISO 20000 Bilgi Teknolojilerinde Hizmet Yönetim Sistemi ile ISO 22301 Toplumsal Güvence, İş Sürekliliği Hizmet Yönetim Sistemi’ni edinerek bir ilke daha imza atıyor. Daha önce ISO 9001 ve ISO 27001 sahibi olan Beykoz Belediyesi, bu dört sertifikaya aynı anda sahip tek belediye oluyor.

Kurumsal itibarın yanı sıra, hizmette hız ve kaliteyi de artıran ISO 20000 Bilgi Teknolojilerinde Hizmet Yönetim Sistemi ile ISO 22301 Toplumsal Güvence, İş Sürekliliği Hizmet Yönetim Sistemi sertifikalandırma ve denetim çalışmaları Beykoz Belediyesi’nde tüm hızıyla sürüyor.

Türkiye’de TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından gerçekleştirilen çalışma Beykoz Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü nezaretinde yapılıyor.

Denetimler bilgi güvenliği, hizmette sürdürülebilirlik ve bilgi işlem sorunlarının hızlı, eksiksiz çözümlenmesi konularında kurumun yeterliliği ölçülüyor. İki hafta sürecek çalışmaların ardından sonuçlanacak denetimler sonrasında tüm bu sertifikalara sahip ilk belediye Beykoz Belediyesi olacak.

Hizmetlerde en yüksek seviyenin sürekliliğinin sağlanması ve kesintisizliğinin güvence altına alınması üzere  tasarlanmış, ISO 20000 Bilgi Teknolojilerinde Hizmet Yönetim Sistemi ile ISO 22301 Toplumsal Güvence, İş Sürekliliği Hizmet Yönetim Sistemini bu standartların getirdiği uygulamalarla, belediye hizmetleri özelinde, yüksek hizmet vermenin sürdürülebilirliğini tescil ediyor.  

Bilgi İletişim Sistemlerinde daima öncü olan Beykoz Belediyesi; bugün gelinen noktada,  ülkemizde tüm bu sertifikalara sahip tek belediye olmanın gururunu yaşıyor. 

YORUMLAR...