Reklam
Reklam
Beykoz Lojistik Öğrencileri, 200 fidan dikti

Beykoz Lojistik Öğrencileri, 200 fidan dikti

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencileri “Doğayla Barış” Projesi kapsamında, Poyrazköy’e200 fidan dikti.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu öğrencileri sosyal sorumluluk dersleri kapsamında başlattıkları, “Doğayla Barış” Projesi kapsamında, Poyrazköy’e200 fidan dikti. Öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinliğe, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Orman İşletme Şefi Muhammet Ali Karakulak ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Baki Aksu da katıldı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, dikim öncesinde yaptığı konuşmada duyarlılıkları ve Beykoz’a ağaç kazandıran “Doğayla Barış Projesi”ni hayata geçirmeleri sebebi ile öğrencilere teşekkür etti.

“Doğayı nasıl devraldıysak, öyle gelecek nesillere devretmeliyiz”

Proje sorumlularından Dış Ticaret İngilizce Programıöğrencisi Eda Türkyılmaz da proje ile ilgili olarak konuştu ve şunları söyledi; “Doğa bizim her şeyimizdir. Biz Beykoz’da yaşayanlar olarak çevre ve doğa bakımından zengin bir bölgede yaşamaktayız. Doğa ve çevre bakımından zengin olması Beykoz’u cazibe merkezi haline getirmiştir. Doğa ve çevremizi büyüklerimizden devraldığımız gibi gelecek nesillere de devretmek mecburiyetindeyiz. Bu sebeple bu projeyi arkadaşlarım ile birlikte hayata geçirdik.”

YORUMLAR...