Reklam
Reklam
Şeref Kaçmaz

Yazı – Yorum…

Selamun Aleyküm Değerli Beykoz Güncel okurları, bu gün itibarı ile bu köşede sizlerle birlikte olacağım. Bu imkanı sağlayan Beykoz Güncel yöneticilerine teşekkür ederim.

Köşe yazarlığı teklifi ilk geldiğinde, bir siyasi parti başkanının köşe yazarlığı yapmasının nasıl karşılanacağı sorusu aklıma geldi. Bu konudaki müspet- menfi değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Şeref Kaçmaz kimdir? Şeref Kaçmaz bir siyasi parti başkanıdır, aynı zamanda bir babadır, bir evlattır, bir eştir, bir abidir, bir kardeştir, bir işçidir, bir müdürdür, bir spor kulübü yöneticisidir, bir Kızılay gönüllüsüdür, bir insandır, bir KUL’dur, bir MÜSLÜMAN’dır, bir ÜMMET’dir, bir taraftardır, bir Beykozludur, bir OĞUZ’dur, bir Çepnidir, bir Karadenizlidir, bir T.C. vatandaşıdır, bir Dünya’lıdır ve bir MİLLİ GÖRÜŞ’çüdür.

Yazılarımı geniş bir bakış açısıyla yazmaya çalışacağım. Bazen Beykoz’dan, bazen Anadolu’dan, bazen Ortadoğu’dan, bazen de bir uydudan bakacağız Dünya’ya.

Aktif siyasetin içinde biri olarak ilkyazımı çok kısa süre önce yaşadığımız genel seçimlerle ilgili yazı- yorum. Beykoz Güncel ailesindeki yazar ve çalışanlara başarılar dilerken, 2016 takvim yılının, bütün milletimiz için sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu geçireceği bol kazançlı bir yıl olmasını temenni ederim.

Kazananlar Ve Kazandığını Zannedenler..

1 Kasım 2015 seçimlerini sizce kim kazanmıştır?

Yeryüzünde Hakk ın ve Adaletin tesis edilmesi mücadelesi verenler kazanmıştır.

Ülkeyi ot, et ihtal eder hale getirenler değil, et süt kombineleri açan, fabrika kuran fabrikalar yapanlar kazanmıştır.

Dünya beşten büyük tespitini yaptığı halde gerekeni yapmayanlar değil, yeni bir dünyanın habercisi, birleşmiş milletlerin alternatifi D-8 i kuranlar, D-60 , D-160, D-260 için çalışanlar kazanmıştır.

Sözde ahlak ve maneviyat dediği halde Gey lezbiyen ve eşcinsellere dernekleşme hakkı verenler, zinayı suç olmaktan çıkaranlar değil, Önce Ahlak ve maneviyat diyenler ve bunun gereğini yapanlar kazanmıştır.

Ülkemizi paradan para kazanılan finans merkezi yapmak  yerine, agır sanayi tesisleri, ileri yüksek teknoloji tesisleri kurarak üretim üssü haline getirmek isteyenler kazanmıştır.

Çatışmadan kamplaşmadan kutuplaşmadan pirim yapanlar değil, sevgi barış ve kardeşlik tesis edenler kazanmıştır.

Avrupa birliğine girmek için inançlarından taviz verenler değil, İslam Birliğini kurmak için mücadele edenler kazanmıştır. 

Faiz bir dünya gerçeğidir diyerek kapitalist sömürü sistemine her yıl 50 milyar ödeyenler değil, faizsiz adil ekonomik düzenin ilk adımı olan havuz sistemini kurmak için çalışanlar kazanmıştır.

Ülkenin havalimanlarını askeri üslerini işgal güçlerine açanlar değil, emperyalist zalimleri incirlik üssünden kovanlar, çekiç gücü ülkeden def edenler, onlar ne istediyse tersini yapanlar kazanmıştır.

Teröristle masaya oturup, türlü türlü tavizler verenler, ikiz yasalar kanununu onaylayanlar değil, aynı Kitap, aynı Peygamber, aynı kıbleye dönenleri, İslam hamurunda birleştirmek için çalışanlar kazanmıştır.

Abd nin ve batının çıkarları uğruna, emperyalistlerle ve terörle mücadele eden subayları tutuklayanlara ne istedilerse verenler değil, banane amerikadan diyerek Kıbrıs’ı feth edenler kazanmıştır.

Kur-an-ı Kerim ayetleri ile dalga geçen soytarıları el sütünde tutanlar, kişileri putlaştıranlar, Allah (c.c.) dan başka güçlerden korkanlar değil, Peygamberimize (s.a.v.) hakaret edenlerin başına gök kubbeyi yıkanlar, dağlar kadar büyük yürekli milyonlarla, meydanlarda zalimleri telin edenler kazanmıştır.

Hıristiyan haçlı birliği oluk oluk Müslüman kanı akıtırken, onlara hava sahasını, limanları açanlar değil, Bosna’nın göbeğine silah fabrikası kuran irade sahipleri kazanmıştır.

3-5 milyon turist için Çeçen kardeşlerine, Doğu Türkistanlı kardeşlerine terörist diyenler değil, zalim olan bu devletlere terörist diyenler kazanmıştır.

Dünya’nın kanını emen siyon baronlardan cesaret ödülü alanlar değil, Hakk ve hakikati haykırdığı için, küresel hakim güçlerin planlarını bozduğu için 4 partisi kapatıldığı halde 5. Partisini kurup her türlü imkansızlıklara rağmen zulümle ve zalimlerle mücadele edenler kazanmıştır.

Adaletin güçlü, güçlünün de adil olduğu bir dünyanın en kısa zamanda kurulması duası ile kalın sağlıcakla… 

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...