Reklam
Reklam
CHP Beykoz’un kurultay başarısı

CHP Beykoz’un kurultay başarısı

CHP İstanbul İl Başkanı seçilen Cemal Canpolat’ın listesinde Beykoz’dan 7 isim var.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın 35. Olağan Kongresi’nde 322 oyla İl Başkanı seçilen Cemal Canpolat’ın listesine Beykoz’dan 7 isim girdi. CHP Beykoz İlçe Örgütü, Aralık ayında gerçekleşen İstanbul İl Kongresi’nde Cemal Canpolat’ın listesine 4 Kurultay Delegesi, 1 Asil İl Yönetim Kurulu Üyesi, 1 Asil Disiplin Kurulu Üyesi ve 1 tane de Yedek İl Yönetimi Kurulu Üyeliği yerleştirerek önemli bir başarıya imza attı.

CHP Beykoz CHP İlçe Örgütü’nden İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat’ın listesinde yer alan Mahir Taştan, Yücel Zara, Mahmut Atom Doruk ve Kemal Durmuş kurultay delegeliğine, Sarper Volkan Özten İl Yönetim Kurulu Üyeliğine, Yasemin Özdemir İl Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği’ne, Turhan Engin ise İl Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi.

 CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan kazanılan başarıyı şu sözlerle yorumladı; “İl Kongresi sürecince bir bütün olamasakta, çoğunluk olarak hareket ederek Beykoz’a çok eski zamanlarda yaşanılan sevinci ve gururu hep beraber yaşattık. Beykoz’un artık her yerde bir söz hakkı var.”

YORUMLAR...