Reklam
Reklam
CHP Beykoz Gençliği, Doğu’ya  yardım eli uzatıyor!

CHP Beykoz Gençliği, Doğu’ya yardım eli uzatıyor!

CHP Beykoz Gençlik Kolları, Doğu’da zor şartlarda okumaya çalışan, ihtiyaç sahibi öğrenciler için kampanya düzenledi.

CHP İstanbul Gençlik Kolları, Doğu Anadolu’da zor şartlarda okumaya çalışan, ihtiyaç sahibi öğrenciler için ‘Bir Parça da Sen Koy, Bir Çocuk da Sen Sevinirdir’ kampanyası düzenledi. Bu kampanya için İstanbul’da harekete geçen CHP Gençlik Örgütleri, 31 Ocak’a kadar topladıkları yardımı Doğu Anadolu’daki öğrencilere ulaştırmayı hedefliyor.

CHP Beykoz Gençlik Kolları’nın büyük bir özveriyle destek verdiği kampanya da, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç, “Kardeşlerimiz için Beykoz halkından ve partililerimizden yardımlarını bekliyoruz” diyerek tüm ilçe halkına seslendi.

CHP İstanbul Gençlik Kolları’nın 39 ilçede başlattığı ve CHP Beykoz Gençlik Kolları’nın da destek verdiği kampanyanın ihtiyaçlarıysa; ‘kazak, mont, atkı, bere, bot, çorap, pantalon ve kırtasiye malzemeleri’.

Kampanyaya ilişkin gazetemize bilgi veren CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç, öncelikle herkesin bu kampanyaya katkı sağlamasını yürekten istediklerini belirterek, şunları söyledi: “CHP İstanbul Gençlik Örgütleri ile birlikte ortak düzenlediğimiz Doğu’da zor şartlarda okumaya çalışan ve özellikle ihtiyaç sahibi 7-18 yaş arasındaki kardeşlerimiz için, ‘Bir Parça da Sen Koy, Bir Çocuk da Sen Sevindir’ yardım kampanyamız 31 Ocak’a kadar sürecek. Bu kampanyanın amacı; doğu illerinde okuyan öğrencilere kazak, bot, mont, pantalon, atkı, bere, çorap, kırtasiye malzemelerinde destekte bulunarak, onların sorunlarına biraz çare olabilmek ve onların bu toplumun birer parçası olduklarını hissettirmektir. Çocuklar bizim geleceğimizdir ve bizim için özeldir, önemlidir. Bu sorumluluğun bilincin de olarak tüm gayretimizle bu kampanyaya destek vermeye çalışıyoruz ve desteklerinde verilmesini istiyoruz. Onların mutluluğu, sevinci eminim bizleri de sevindirecektir. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Örgütü olarak kardeşlerimiz için Beykoz halkından ve partililerimizden yardımlarını bekliyoruz”.

31 Ocak tarihinde son bulacak olan kampanyaya destek vermek isteyenler; CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç’la 0531 863 86 30 numaradan irtibata geçerek, yardımlarını ulaştırabilirler.

Haber: Burcu Çelik

YORUMLAR...