Reklam
Reklam
Köfteci Odabaşlar lezzetini bu kez Kavacık’a taşıdı!

Köfteci Odabaşlar lezzetini bu kez Kavacık’a taşıdı!

Beykoz’da fastfood köftecilik yerine geleneksel köfteciliği benimseyen Köfteci Odabaşlar, Soğuksu’dan sonra ikinci şubesini Kavacık’ta açtı.

Uzun süredir Beykoz’da yemek sektöründe hizmet veren İbrahim Odabaş ve oğlu Rahman Odabaş, Soğuksu Meydanı’nda açmış oldukları ‘Köfteci Odabaşlar’ markasını ve köftenin lezzetini bu kez Kavacık’a taşıdı.

Kendilerine özgü, hiçbir katkı ve dolgu maddesi içermeyen nefis bir köfte lezzetini damaklara sunan Odabaşlar; kaliteyi, hijyeni ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Ortaya koydukları lezzetin geniş kitleler tarafından beğenilmesi ve markayı daha ileriye taşımak adına ikinci şubeyi açma gereği duyduklarını belirten İşletme Sahibi Rahman Odabaş, mekanını kısaca bize şöyle özetliyor: “Gerçek köfte deneyimini yaşayabilecekleri bir yer”.

Nezih, ferah bir ortama sahip olan mekanın ayrıca herkesin rahatça sohbetini edip, yemeğini yiyebileceği bir de teras katı bulunuyor. Şu an kış şartlarından ötürü kapalı olan teras katı, bahar ayları itibariyle hizmete  açılacak.

Beykoz Güncel Haber olarak ‘Köfteci Odabaşlar’ markasını daha yakından tanımak ve tanıtmak açısından Rahman Odabaş’la kısa bir sohbet gerçekleştirdik.

Köfteci Odabaşları, diğer köftecilerden ayıran en önemli özelliği nedir?

İnsanların özlem duyduğu samimi bir atmosfer sağladığımız için, bizde yemek yiyenler kendilerini evlerindeymiş gibi hissediyorlar. Dirsek dirseğe yemek yemek insanları cezbediyor. Bu da bizi diğer işletmelerden farklı kılıyor.

Peki, hizmet ve kalite anlayışınız nedir?

İnsanlara hizmet etmek bizim en çok keyif aldığımız nokta ve bunu misafirlerimizin yüzlerinde görüyoruz. Lezzette ve hizmette kaliteyi gören misafirlerden bazılarının her gün işletmemizi ziyaret ettiğine bile şahit oluyoruz.

İkinci şubeyi açmanıza sizi iten sebep nedir?

Ortaya koyduğumuz lezzetin daha geniş kitleler tarafından beğenilmesi ve işletmenin artık daha bilinir bir marka olabilmesi için ikinci şubeyi açma ihtiyacı hissettik.

Köftenizin lezzetini neye bağlıyorsunuz?

Köftenin lezzetini; etin kaliteli oluşuna (Balıkesir yöresi), hiçbir şekilde bir katkı ihtiva etmemesine ( içerik:dana döş, kuzu döş, soğan, ekmek, tuz) ve üretim aşamasının ciddi bir emek ve alın teri içermesine bağlayabiliriz.

Neden sizi tercih etmeliler?

Günümüzde insanlar dışarıda yemek yiyeceklerse, artık lezzetin ve hizmetin aynı potada eridiği işletmeleri tercih ediyorlar. Köfteci Odabaşlar ise, bu iki özelliği kendi içinde barındıran ve insanları misafir olarak gören en doğru adres. Gerçek bir köfte deneyimini yaşayabilecekleri bir yer.

Köfteci Odabaşlar

Adres: Cumhuriyet Caddesi No:85 Rüzgarlıbahçe/Kavacık (Medistade Hastanesi Çaprazı)

Tel : 0 216 322 30 34-35 

Haber: Burcu Çelik

YORUMLAR...