Reklam
Beykoz’da Huzur Toplantısı artık yılda iki kez yapılacak

Beykoz’da Huzur Toplantısı artık yılda iki kez yapılacak

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan beraberindeki heyetle Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam’a  ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve yönetiminin, kongre sonrası başlattığı makam ziyaretleri devam ediyor. Yeni yönetimlerini tanıtmak amacı ile çeşitli ziyaretler gerçekleştiren ilçe yönetimi, bu kez İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam’a ziyaret etti.

İlçe Başkanı Mahir Taştan; İlçe Sekreteri Can Şah Yılmaz ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert Kılıç beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam’ı makamında ziyaret ederek, hem yeni yönetimlerini tanıttı hem de bu vesileyle ilçenin genel asayişine ilişkin Saydam’la görüş alış-verişi gerçekleştirdi.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette, uyuşturucu konusu  sohbetin gündem maddesini oluşturdu. İlçe Başkanı Mahir Taştan, CHP Beykoz İlçe Yönetimi olarak bu konuya son derece hassasiyetle yaklaştıklarını belirterek, Beykoz’da sorun haline gelmiş olan uyuşturucu mevzusunda kendilerinin de ilgili çalışmaları ellerinden geldiğince yapacaklarını söyledi.

Huzur Toplantısı artık yılda iki kez yapılacak!

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam’da emniyet teşkilatı olarak kendilerinin bu konu ile ilgili yoğun çalışmalar ve operasyonlar yaptıklarını belirtti. İstanbul’un 39 ilçesinde yapılan suç oranı tespitlerinde Beykoz’un 32.sırada yer aldığını ifade eden Saydam, ayrıca ilçede her yıl bir kez olmak üzere düzenlenen Huzur Toplantısı’nın bundan sonra yıl da iki kez düzenleneceğinin bilgisini paylaştı. 

YORUMLAR...