Reklam
Reklam
Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü ilahi grubu kurdu!

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü ilahi grubu kurdu!

Beykoz Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nde sporcular, kitap okumadan antrenmana çıkamıyorlar. Kulüp ayrıca futbolculardan kurulu bir ilahi grubu kurdu.

Mütevazı şartlarda gençlere kapılarını açan kulübün başkanı Sedat Altun, önce kulübe bir kütüphane kurdu. Ardından da futbolcuların, her antrenmandan önce 20 dakika kitap okumalarını da şart koştu. Bunun yanında Başkan Altun, kulübün futbolcularından oluşan bir ilahi grubu da faaliyete geçirdi.

Antrenör Özkan Baş “Bizim için önemli olan ahlaklı bireylerin yetişmesi. Bizim ilk amacımız gençlerimizin ahlaklı, milli ve manevi değerlerini bilen bireyler olarak bu toplumun içerisinde yer alması. Bizim için sportif sonuçlar daha sonra gelir. Bunun için çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak her türlü eğitimi çocuklarımıza vermeye çalışıyoruz" dedi.

Sağlık ocağına EKG cihazı aldılar

Daha önce mahallelerindeki sağlık ocağına EKG cihazı alınması için kampanya başlatan ve EKG cihazının alınmasını sağlayan Rüzgarlıbahçespor’da daha önce oyuncular ve veliler topluca kan bağışı yapmış ayrıca şehitlerimiz için gıyabi cenaze namazı kılmıştı.

Yeni Şafak

YORUMLAR...