Reklam
Reklam
Başbakan Davutoğlu’ndan Beykoz’a iki ödül

Başbakan Davutoğlu’ndan Beykoz’a iki ödül

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Beykoz’u iki plaket ile ödüllendirdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 12 Haziran 2011 – 1 Kasım 2015 seçimlerinde oyunu arttırarak 1. olan Beykoz İlçe Teşkilatı ile en fazla oy alan Kaynarca Mahallesi’ni plaket ile ödüllendirdi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde Genişletilmiş İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Davutoğlu, toplantıda konuşma yaptıktan sonra seçimlerin ardından çeşitli kategorilerde İstanbul’da partisinin en yüksek oy aldığı ilçe ve mahalle teşkilatlarını plaketle ödüllendirdi.  

İstanbul genelinin baz alındığı çeşitli kategorilerde ödüllerin dağıtıldığı Danışma Meclisi’nde Beykoz, İstanbul genelinde 12 Haziran 2011 – 1 Kasım 2015 seçimleri oran farkına göre 1. İlçe oldu. Ayrıca Kaynarca Mahallesi’de oyunu en çok artıran mahalle kategorisinde plaketle ödüllendirildi.

Haziran 2011 seçimlerinde %41 oy alan Beykoz, 1 Kasım 2015’de yapılan Genel Seçimlerinde %54 oy alarak büyük bir oy artışı gösterdi. İstanbul genelinde aldığı oy artışı ile 1. olan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından plaket ile ödüllendirildi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla “1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimi’nde yaptığınız çalışmalar ve elde ettiğiniz başarılar nedeniyle Beykoz teşkilat mensuplarımıza teşekkür eder sizşlerle yol arkadalşşığı yapmanın büyük onur ve bahtiyarlığı içinde bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar dilerim.“ yazan plaketi Beykoz İlçe Teşkilatı adına İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelik ile birlikte aldı.

Oyunu en çok arttıran mahalle kategorisinde birinci olan Kaynarca Mahallesi’de plaketle ödüllendirildi. Mahalle adına ödülünü alan Mahalle Başkanı Hayrettin Mert sıcağı sıcağına gazetemize yapmış olduğu açıklamada; “Secim esnasında sarf ettiğimiz çabanın en güzel karşılığını aldığımıza inanıyorum. Başbakanımızdan bu ödülü almak ayrıca beni onurlandırdı ve heyecanlandırdı. Hem mahalle teşkilatımda görev alan hem de ilce teşkilatımızda çalışan tüm arkadaşlarım adına ben bu ödülü aldım. Mutluyum. Bundan sonraki seçimlerde de daha fazla emek harcayacağız ve oylarımızı daha çok yükselteceğiz.” dedi.

Bu ödül Mustafa Gürkan’ın değil,  Beykoz ailesinindir

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan duygularını ilk olarak Beykoz Güncel Haber ile paylaştı. Gürkan yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “12 Haziran 2011 ve 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri arasında İstanbul genelinde oyunu en çok arttıran ilçe olarak bu ödülü aldık. Bu kapsamda Kaynarca Mahallemizde oyunu en çok arttıran mahalle olarak ödül aldı. Bu ödül öncelikle bütün Beykoz teşkilatının ödülüdür. İnşallah bu son değil, ilk ödülümüz olacaktır. Beykoz daha büyük düşünmeli, daha büyük dertlenmeli ve daha büyük  hedefler önüne koymalıdır. Hamdolsun, iki seçimden de büyük bir oy oranıyla çıktık. Seçimlerde de, seçimlerden sonraki çalışmalarında da Beykoz’un bundan sonra daha ön sıralarda yer alacağını söyleyebilirim. Bugün  görev  alan, alamayan bütün teşkilat mensuplarımızın ödülüdür. Mustafa Gürkan’ın değil,  Beykoz ailesinindir

YORUMLAR...