Reklam
Reklam
Beykoz’u Üsküdar Belediyesi temsil etti!

Beykoz’u Üsküdar Belediyesi temsil etti!

Beykoz “Siz Hiç Radyo Dinlediniz mi?” adlı standup gösterisine ev sahipliği yaptı. 

Beykoz Belediyesi, Radyo Viva, Kral Fm ve Radyo 7’nin programcılarının içinde yer aldığı “Siz Hiç Radyo Dinlediniz mi?” adlı standup gösterisine ev sahipliği yaptı. 

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve ünlü radyocuların sahne aldığı programa Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Esat Kalay katılırken ev sahibi olan Beykoz Belediyesi’nden bir yetkilinin olmaması dikkat çekti. Gecede radyocuları Türk Halk Müziği Sanatçısı Nur Ertürk, Sanatçı Hakan Kahraman, Çankırılılar Derneği Başkanı Bilal Karabacak, radyoların jinglerini hazırlayan ünlü aranjör Lütfü Bayülgen ve Beykozlu radyo dostları yalnız bırakmadı.

Programda Türkiye’nin en ünlü radyo programcıları Hop Dedik Ayhan, Gönül Dostu Şener, Afrikalı Ali ve Erkan Koç seyircilere hareketli, müzikli, radyoculuk anılarının yer aldığı bol kahkahalı bir gösteri sundular.

Şarkı ve türkülerin hep birlikte seslendirildiği, izleyiciler için çeşitli sürprizlerin yer aldığı gösteri büyük beğeniyle takip edildi.

Başkan Çelikbilek’e Teşekkür

Ünlü radyocular, programda gösterinin albümünden çeşitli şarkılar söylediler ve anlattıkları ilginç anılarıyla da seyirciye eğlenceli bir gece yaşattılar. Ayrıca Erkan Koç seyircilere "Aşk Yüzleşmeleri" adlı kitabını hediye etti. Ünlü Radyocular, program sonunda “Memleket İsterim” adlı şiiri okudular.

Radyo dünyasının efsane dörtlüsü programı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e sanata verdiği destek, izleyicilere de katılımları dolayısıyla teşekkür ederek bitirdiler.

YORUMLAR...