Reklam
Reklam
Taner Mert, Beykoz Basını ile buluştu!

Taner Mert, Beykoz Basını ile buluştu!

Mobil Oil Türk AŞ.’nin İdari İşler Amiri Taner Mert, Gazeteciler Günü’nü kutlamak amaçlı Beykoz Basını ile bir araya geldi.

Mobil Oil Türk AŞ.’nin İdari İşler Amiri Taner Mert, uzun zamandır planladığı fakat, işlerinden ötürü ertelemek zorunda kaldığı ‘yerel basınla bir araya gelme’ organizasyonunu sonunda gerçekleştirdi.

10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlamak düşüncesiyle, bu ay içerisinde buluşmayı uygun gördüğünü ve böylece bu ilk kez buluşmanın daha da anlam kazanacağını ifade eden İdari İşler Amiri Taner Mert, hem kendi hem de şirketi adına ilçedeki yerel basın mensuplarının bu özel gününü kutladı.

Mihrabat Korusu’nda gerçekleşen buluşmaya; Beykoz Güncel’den Burcu Çelik, Doğuş Haber’den Ozan Derviş ve Derviş Erkan, Dost Beykoz’dan Kader Gür, Beykoz Ses Gazetesi’nden Tayyar As ile Özgün Haber’den Sedat Dalar ve Gülhan Dalar katıldı. Taner Mert ile basın mensupları, Beykoz ve gündemde olan pek çok konu üzerinde samimi bir ortam içerisinde sohbet etti.

İmkan olduğu sürece basınla buluşmayı tekrar etmek istediğini söyleyen Mert, ayrıca basın mensuplarına bugünü hatırlamaları için küçük birer hediye takdim etti. Buluşma; toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

YORUMLAR...