Reklam
Reklam
Takdir ve teşekkür belgeni getir, hediyeni al!

Takdir ve teşekkür belgeni getir, hediyeni al!

2015 - 2016 eğitim öğretim yılının sömestr döneminde Beykoz’da takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanan öğrencilere İBB tarafından karne hediyesi veriliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü 2015 - 2016 eğitim öğretim yılının sömestr döneminde takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanan öğrencilere karne hediyesi olarak çanta ve yüz temel eserden oluşan kitap hediye ediyor. "Takdir sizden hediye bizden" sloganıyla Beykozlu başarılı öğrencilerinde aralarında olduğu 21 bin başarılı öğrenciye karne hediyesi verildi.

“Başarılı öğrencilere bir takdir de Büyükşehir’den” projesi ile 2015-2016 eğitim öğretim yılı sömestr döneminde ise Beykoz başta olmak üzere Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Eyüp, Sultangazi, Esenyurt, Sultanbeyli, Tuzla ve Bayrampaşa olmak üzere toplamda 10 ilçedeki 111 okulda eğitim gören 21 bin başarılı öğrenciye karne hediyeleri takdim edildi.  

“Amacımız notları düşük olan öğrencilerimizi  çalışmaya ve başarıya teşvik etmektir”

İBB Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep, “Bugüne kadar "Takdir sizden hediye bizden" diyerek 70 bin öğrencimize karne hediyesi verdik. Bugün de yine öğrencilerimize okul çantası ve kitap hediye edeceğiz. Buradaki amacımız karnesindeki notları yüksek olan öğrencilerimizi ödüllendirirken, notları daha düşük olan öğrencilerimizin de motivasyonlarını yükselterek onları çalışmaya ve başarıya teşvik etmektir” ifadelerini kullandı. 

Hediyeler Belnet şubelerinden de alınabilecek

Proje kapsamında Beykoz Merkez ve Çavuşbaşı Belnet Şubesi’nden 25 Ocak 2016 ile 07 Şubat 2016 tarihleri arasında takdir ve teşekkür belgelerini getiren öğrencilere de yüz temel eserden oluşan kitap hediye edilecek. Kitap hediyesi almak isteyen, takdir veya teşekkür belgesi almış öğrenciler kendilerine en yakın belnet şubelerinin adreslerine www.belnet.com.tr adresinden ulaşabilirler.

Beykoz Belnet Şubesi;

Necmettin Erbakan Kül. Mer. Gümüşsuyu Mah. Kelle İbrahim Cad.No:41 Kat:1 0216 308 85 96

Çavuşbaşı Belnet Şubesi;

Çiftlik Mah.Cumhuriyet Cad.Nilüfer Sok.No:7 Kat:1 Çavuşbaşı / Beykoz 0216 479 68 45

YORUMLAR...