Reklam
Reklam
Beykoz’un AK gençleri sabah namazında buluştu

Beykoz’un AK gençleri sabah namazında buluştu

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları üyeleri, İl Başkanı Taha Ayhan’ın katılımı ile sabah namazında biraraya geldi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın ’Gençler Sabah Namazında Buluşuyor’ sloganı ile 39 ilçede başlattığı sabah namazı buluşmalarına AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları ev sahipliği yaptı.

Kavacık Hasan Yavuz Camii’nde kılınan sabah namazına AK Parti MKYK Üyesi ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Furkan Köse, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sağlam, Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ile yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensubu gençler katıldı.

Kılınan namazın ardından AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda kahvaltılı sohbet toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler burada yapmış olduğu açıklamada; ”Sabah namazının feyzinden ve bereketinden faydalanan AK Gençler, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan’ın “cemaat olmayan cami bırakmayalım” çağrısına soğuk ve karlı havaya rağmen Allah’ın rızasını kazanmak için bir olup geldiler. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Beykozlu gençlerle omuz omuza olup sabah namazını kılan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan da amaçlarının Allah’ın rızasını kazanmak ve sabahın bereketi ile çalışmaya başlamak, yola koyulmak olduğu belirtti.

YORUMLAR...