Reklam
Reklam
Özer Güneş

Büyük Birlik Partisi 23.yaşında

Büyük Birlik Partisi 29 Ocak 1993 yılında Milli Mutabakat metni etrafında Şehid Liderleri Muhsin YAZICIOĞLU  ve dava arkadaşları ile çıktıkları bu yolda 23 yılı geride bıraktı.

Dile kolay Acısı ile tatlısı ile geçen 23 koca yıl devlet hazinesinden ve sermaye guruplarından tek kuruş almadan inanmış dava adamlarının çocuklarının nafakasından süt paralarından keserek yaşattıkları ve yaşatmaya devam ettikleri bir dava hareketi eksikliklerine ve sıkıntıların rağmen Büyük Birlik Partisi her türlü operasyona maruz kalmasına rağmen Sayın Genel Başkan Mustafa Destici ve kadroları  ile yoluna devam ediyor.

BBP kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmamış, sahip olduğu fikir ve misyonla siyasi varlığını devam ettirmiş bir siyasi harekettir. Sadece bir siyasi parti değildir BBP, bir fikrin bir misyonun adıdır. Bir ideolojinin bir duruşun adıdır. Dolayısıyla da BBP yoluna devam edecek. BBP’nin amacı ve gayesi milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmektir.

Büyük Birlik Partisi kimlerin partisi mi?

Maaşı aldığında eve gitmeden çocuklarının rızkını davasına harcayan (şimdi hasta yatağında yatan Ali Aydemir) gibi dava adamlarının, İsmail’ce kurban olmaya razı olanların hareketidir, fedakarlık yapanların değil, feda olanların partisidir…

Büyük Birlik Partisi Allah dostlarının dualarıyla kurulmuş, bedeller ödeye ödeye mevcudiyetini ayakta tutmuş, istikbal ve ikbal telaşına kapılmayan bir siyasi harekettir…

Büyük Birlik Partisi, bir saniyesine bile hakim olamadığı bir hayat için fırıldak olmayanların, ilahi kelimetullah için nizamı alem diyen bir misyon hareketi, “Allah davasının davacısı dava arkadaşlarım  millet varsa dava  var, dava varsa  biz varız, eğilmeyeceğiz, dik duracağız düz yürüyeceğiz, direneceğiz” diyen şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun  bize emanet ettiği partidir. Dolayısı ile Büyük Birlik Partililer partiyi birkaç seçime endekslemeden yoluna bu şuur ve düşünce ile devam edecektir.  

Bundan sonra da milletimizin inançlarını ve milli değerlerini savunan, vatansever, araştıran sorgulayan ülkesi ve milleti için çalışan  düşünceye  sahip Alperen düşünceye sahip idealist Gençler yetiştirmeye devam edecektir.

Vatan, millet, Allah davası yolunda nice yıllara.

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...