Reklam
ANAP’lılar buluşma geleneğini sürdürüyor!

ANAP’lılar buluşma geleneğini sürdürüyor!

Anavatan Partisi’nin eski Beykozlu üyeleri anılarını yaşatmaya devam ediyor.

Beykoz’un eski Anavatan Partisi (ANAP) üyeleri, birlikte anılarını yaşatmaya devam ediyor. Adem Öztürk’ün öncülüğünde her ayın ilk Cumartesi günü bir araya gelen ANAP’lılar; siyasetten tamamen uzak, aynı hatıraların içerisinde yer almanın getirdiği değerin güzelliğini birlikte yaşatıyor.

Eski Beykoz Anavatan Partisi İlçe Başkanı rahmetli Tolon Kuşdemir’in kendi adını taşıyan restoranında bir araya gelen ANAP’lılar, yine anılarını paylaşma ve birlikte hoşça sohbet etme imkanı buldu. ANAP İl Yönetim Kurulu ve aynı zamanda da dönemin Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyeleri olan Ahmet Keskin ile İshak Koçoğlu’da toplantıya katılarak, hafızalarında yer eden anılarını partili dostlarıyla paylaştı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Adem Öztürk; amaçlarının siyaset değil, sadece birlikte olmak olduğunu vurguladı. “Bu ortamı arasak da bulamayız” diyen Öztürk, bu birliktelik halkasını daha da genişletmek istediklerini ancak, yaş ortalamasının 60 ve üzerinde olduğunu söyleyerek; “Maalesef içimizde değerli bazı büyüklerimizi kaybettik. Bunun üzüntüsünü hep birlikte duyuyoruz. Biz bu halkayı ulaşabildiğimiz kadarıyla daha da büyütmenin düşüncesi içerisindeyiz. İnşallah diğer partililerimizi de bu toplantıya dahil edeceğiz” şeklinde konuştu.

Adem Öztürk’ün Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz bazı eserlerini söylemiş olmasıyla daha da renklenen toplantı, toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

YORUMLAR...