Reklam
Reklam
Anadoluhisarı’nda 15 yıl sonra gelen şampiyonluk coşkusu!

Anadoluhisarı’nda 15 yıl sonra gelen şampiyonluk coşkusu!

İstanbul 1. Amatör Lig 14. Grup lideri Beykoz Anadoluhisarı İdman Yurdu, Süper Amatör Lig’e terfi etti.

En son 2000-2001 sezonunda şampiyonluk kazanan Anadoluhisarı İdman Yurdu, tam ‘15 sene sonra’ yeniden şampiyon oldu. Süper Amatör Lig’e çıkmayı başaran  Anadoluhisarı İdman Yurdu, Beykoz’a yeniden şampiyonluk coşkusunu yaşatmasının gururunu ve sevincini yaşıyor.

Süper Amatör Lig’e çıkmanın şampiyonluk kupasını Anadoluhisarı İdman Yurdu takım oyuncularına teslim etmek üzere  Marmara Üniversitesi Stadyumu’nda bir tören düzenlendi. Törene; Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, TASKK Başkanı Ali Düşmez, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Adem Deniz, eski Anadolu Hisarı Turizm Kalkındırma Derneği Başkanı Ferda Kazancıbaşı ve şimdiki Başkanı Mustafa Babuz, CHP Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Işık ile çok sayıda bu sevincin ortağı olmak isteyen semt sakini katıldı.

Kupalarını, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve TASKK Başkanı Ali Düşmez’in elinden alan Anadoluhisarı İdman Yurdu, bu büyük bir coşku yaşadı ve yaşattı. Bu kupanın çok değerli olduğunu aktaran TASKK Başkanı Ali Düşmez, bu sevincin hiç sönmemesini dileyerek, takıma başarılar diledi. Düşmez’in sözlerinin ardından kısa bir söz alan Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’da takıma başarı dileklerini sunarak, Beykoz’a bu gururu yaşatan takım oyuncularına ve antrenörlerine ayrı ayrı teşekkürlerini belirtti.

Kupa törenin ardından protokol üyeleri birlikte Sarıgazi- Anadoluhisarı İdman Yurdu’nun maçını seyretti. 

YORUMLAR...