Reklam
Reklam
Beykoz Güncel WhatsApp İhbar Hattı kurdu!

Beykoz Güncel WhatsApp İhbar Hattı kurdu!

Halkın yayın organı Beykoz Güncel Haber, bir ilke daha imza atıyor. “

Halkın yayın organı Beykoz Güncel Haber, bir ilke daha imza atıyor. “Artık haber her yerde”” düşüncesinden yola çıkan Beykoz Güncel Haber, ihbarların yanı sıra, fotoğraf ve görüntülerin de daha hızlı ulaştırılması adına “WhatsApp Haber İhbar Hattı”nı kurdu.

Akıllı telefon ve WhatsApp uygulaması kullanan herkes, haber niteliği taşıdığını düşündüğü ihbarı, fotoğrafı ya da görüntüyü, doğru ve hızlı haberciliğin adresi Beykoz Güncel Haber Merkezi’ne anında ulaştırabilecek.

WHATSAPP HABER İHBAR HATTI: 0533 767 59 59

Bunun için yapılması gereken şey oldukça basit. Haber olabileceği düşünülen içeriğin, Beykoz Güncel Haber’in 0533 767 59 59  numaralı “WhatsApp Haber İhbar Hattı”na iletilmesi yeterli. Ulaştırılan ihbar, fotoğraf ya da görüntü kısa sürede editör masasında değerlendirmeye alınacak.

Değerlendirme sonrasında, haber niteliği bulunan içeriklere www.beykozguncel.com adresinde yer verilecek.

Bilindiği gibi mobil cihazlara ilk yüklenen uygulamaların başında gelen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bugün itibariyle 1 milyar aktif kullanıcısı bulunuyor. WhatsApp size internet üzerinden mesajlaşma, video ve fotoğraf gönderme gibi bir çok özellik sunuyor. Whatsapp’ı benzer programlardan ayıran en önemli fark, telefon rehberinizdeki kişileri kullanıyor olması. Ayrıca son dönemde telefonun yanı sıra bilgisayardan da kullanılabiliyor olması önemli bir ayrıcalık.

YORUMLAR...