Reklam
Reklam
Beykoz Güncel Haber bir ilke daha imza atıyor

Beykoz Güncel Haber bir ilke daha imza atıyor

Beykoz Güncel Haber’in yeni başlattığı ‘Köşe Yazarları Sofrası’nın ilk konuğu Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı oldu.

Yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan Beykoz Güncel Haber, yazar kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle belirlediği format doğrultusunda Beykoz’un önemli isimlerini “Köşe Yazarları Sofrası”nda bir araya getirecek.

Beykoz gündemini belirleyecek isimleri 15 gün arayla konuk olarak ağırlayacak olan Beykoz Güncel Haber Köşe Yazarları’nın ilk konuğu Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı oldu.

CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve Köşe Yazarı Deniz Yıldız’ın ev sahipliğinde Riva Köy Balıkçısı’nda gerçekleşen “Köşe Yazarları Sofrası”na Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın yanı sıra Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, gazenin kurucularından Erdoğan Coşkun Çap, Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk, Haber Müdürü Burcu Çelik ile köşe yazarları Adnan Çeliker, Özer Güneş, Sueda Muradoğlu, Mesut Demir, Burhan Bakır, Mustafa Minga, Mustafa Babuz, Sadullah Kabahasanoğlu, Gonca Jale Peker, Cihan Bağdatlı ve Bilge Bülbül katıldı. Şehir dışında olan Ali Bilir ve Şeref Kaçmaz ile mazeretleri olan Ayşe Nur Kapusuz, Süleyman Çalık ve Haşim Aydın geceye katılamayan isimler oldu.

Beykoz’a dair konuların karşılıklı sohbet şeklinde görüşüldüğü programda format gereği hiçbir kayıt tutulmazken, Kaymakam Katırcı köşe yazarlarının sorularını içtenlikle cevaplayarak önemli konularda açıklamalar yaptı. Beykoz’un yeni bir vizyona kavuşacağının sinyallerini veren Kaymakam Katırcı, Beykoz için öncelikli planlarını da aktarmayı ihmal etmedi.

Düzenlenen etkinliğin sonunda günün anlam ve önemine istinaden Kaymakam Katırcı’ya plaket takdim edildi. Ayrıca Beykozlu yazar Celal Kocaman’ın Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve köşe yazarlarının isimlerine özel tek tek imzaladığı ‘Pandasya’ isimli romanı da katılımcılara dağıtıldı.

YORUMLAR...