Reklam
Reklam
AK Beykoz üyelerini ev ve iş yerlerinde ziyaret edecek

AK Beykoz üyelerini ev ve iş yerlerinde ziyaret edecek

AK Parti Beykoz ilçe Başkanlığı, kurduğu 300 kişilik ekiple bir ay boyunca 40 bin üye ziyaretini gerçekleştirmek üzere yola çıktı.

AK Parti Beykoz ilçe Başkanlığı, kurduğu 300 kişilik ekiple bir ay boyunca 40 bin üye ziyaretini gerçekleştirmek üzere yola çıktı. Üyeler ev ve iş yerlerinde tek tek ziyaret edilecek.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan yaptığı açıklamada üye ziyaret çalışmaları hakkında bilgi vererek “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar üye yaptığı herkesi ev veya iş yerlerinde ziyaret ederek, üyeliklerini güncelliyoruz" dedi.Mustafa Gürkan konuşmasının devamında "Güncelleme esnasında üyelerimizin adres ve telefon bilgilerinin yenilenmesinin yanı sıra; üyelerimizle ilçemizi ilgilendiren güncel ve siyasi konularda da görüş alış verişinde bulunuyoruz.  Beykozla ilgili yeni projeleri ve yapabileceğimiz katkıları değerlendiriyoruz. Bu ziyaretler esnasında ayrıca yeni üyeler de yapıyoruz. Bu çalışmada ben ve tüm teşkilatımızla yönetimlerimizle kırk bin üyemizi ziyaret edeceğiz arkadaşlarımız görev almaktayız." dedi

Yapılan konuşmaların ardından üye ziyaretlerinin startı Çubuklu ve Kavacık Mahallesi’nden verildi.

YORUMLAR...