Reklam
Reklam
Yavuz Kasap & Et Mangal’da etin lezzetini yeniden keşfedin

Yavuz Kasap & Et Mangal’da etin lezzetini yeniden keşfedin

Milletvekili Metin Külünk tarafından açılışı gerçekleştirilen Yavuz Kasap & Et Mangal Restoran, etin lezzetini tekrar keşfetmeye davet ediyor.

Yavuz Kasap & Et Mangal Restoran, İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M. Hanefi Dilmaç’ın kurdele kesimi ile Çavuşbaşı Yavuz Selim Mahallesi’nde açıldı. Bir aile şirketi olan Yeşil Mavi Yavuz İnşaat, gıda sektörüne ilk adımını et restoranı ile attı. İşletme sahibi olan ve profesyonel bir kavurma ustası olarak tanınan Recep Yavuz, herkesi etin lezzetini restoranında tekrar keşfetmeye davet ediyor...

İki katlı bir mekan olan Yavuz Kasap & Et Mangal Restoran, içerisinde et reyonlarını da bulunduruyor. Gelen müşteri et reyonundan tercihini seçerek, nezih ve hijyenik bir ortamda yemeğini yeme şansını buluyor.

Çavuşbaşı Yavuz Selim Mahallesi Merkez’de bulunan Yavuz Kasap & Et Mangal Restoran’ın açılışına; AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Başkan Danışmanı Nazım Keskin, BEYTAŞ Genel Müdürü Yalçın Çolak, AK Parti Belediye Meclis Üyesi İbrahim Hocaoğlu, CHP Belediye Meclis Üyesi Süleyman Kılıç, Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, Çiğdem Muhtarı Murat Erdal, Yavuz Selim Muhtarı Muzaffer Abanoz, Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk ve Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici başta olmak üzere çok sayıda ilçe sakini katıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, hayırlar getirmesini temenni ederek birlikte restoranın açılış kurdelesini kesti. Dualarla hizmete açılan restoranda gelen konuklara kavurma ikram edildi.

Adres: Yavuz Selim Mah. Edebali Cad. No: 57 Çavuşbaşı / Beykoz

YORUMLAR...