Reklam
Reklam
Cihan Bağdatlı

Beykoz’da İnsanlık ve Teşekkür!

Aralık 2015’te "Beykoz’dan Kozyatağına Otobüs Hattı" seferlerinin açılması konusunda ilçe halkının çekmiş olduğu sıkıntılardan bahsetmiştim. Beykoz’dan Kozyatağı metrosuna ve ters istikamette Kozyatağı-Kavacık arasındaki yolda yaşanan zorluklar vardı.

Ocak 2016 itibariyle Beykoz Belediye İlçe Meclisimizin, İETT ile görüşmeleri sonucunda ne mutludur ki; 15KB Kavacık-Kozyatağı otobüs seferleri başladı. 

Beykoz-Kozyatağı otobüs seferlerinin başlamasında her kimin emeği ve desteği var ise Allah’ta onlardan bin kere razı olsun.

Diğer bir hususta: "Askıda Kıyafet" kampanyası. Beykoz Belediyemizin başlattığı askıda kıyafet uygulaması ile ihtiyacınız olmayan veya kullanmadığınız kıyafetlerinizi askıya asıyoruz. 

İlk kıyafet askısı çadırını Kavacık merkezindeki otobüs duraklarının orda mezarlığın karşısında gördüm. Yoldan geçerken bu nedir diye incelediğimde ve içerisinde ilçe halkımızın kampanyaya olan desteğini gördüğümde; "Beykoz’da İnsanlık" diyerek bu kampanyadan mutlu oldum. 

Sizinde giymediğiniz, kullanmadığınız, dolabınızda unuttuğunuz kıyafetleriniz bu kampanya dahilinde askıda yerini alsın.

Beykoz’un yıllardır beklenen bana göre ilk değişim adımı yeni başladı. Beykoz yeni logosu ve kurumsal kimliği için tasarım yarışması başlattı. Yarışmada büyük ödül var!

Bu vesileyle İlçe halkımıza daha keyifli ve mutluluk dolu zamanlar dilerim.

İyiki Beykoz’luyum.

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...