Reklam
Reklam
Onlar için biraz farkındalık yaratmak şart!

Onlar için biraz farkındalık yaratmak şart!

Beykoz Turizm İşletmecileri Derneği, Sevgi Evleri’nde yaşayan kimsesiz çocukları ağırladı.

Beykoz Turizm İşletmecileri Dernek Başkanı Ergin Tüfekçi ve yardımsever dostları, topluma biraz farkındalık ve duyarlılık katabilmek amacıyla Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde yaşamakta olan 45 kimsesiz çocuğu Green House Garden Restaurant’ta misafir etti.

Sevgi Evleri Müdürü Kenan Şahin ve Sorumlu Öğretmenleri ile yemeğe katılan çocuklar, güzel havada birlikte eğlenmenin keyfini çıkardı. Sadece toplumda farkındalık uyandırmak amaçlı bu organizasyonu düzenlediklerini belirten Ergin Tüfekçi, kimsesiz çocuklara karşı herkesi biraz daha duyarlı olmaya çağırdı. Tüfekçi; daha önceden bu organizasyonu hayata geçirmek istediklerini fakat, hava şartlarından ötürü ertelemek zorunda kaldıklarını ifade ederek: “Güzel bir havada çocuklarımızı ağırlamak istedik. Onları şu an mutlu görmek ve mutlu edebilmek, inanın bizleri de mutlu ediyor. Kimsesiz çocuklarımıza dikkat çekmek istedik. İnsanlar bu konuda daha duyarlı olmalı, diye düşünüyorum. Bu çocuklarımıza hem maddi anlamda hem manevi anlamda destek olmalıyız, buna ihtiyaçları var” şeklinde konuştu.

Sizlerde bu çocuklarımızın yanında olmak, özellikle manevi anlamda onlara destek olmak istiyorsanız; Cumhuriyet Köyü Reşadiye Cd. No: 7 adresinde bulunan Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nı ziyaret edebilir, yetkililerden de 0 216 434 89 54 nolu telefon numarasını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

YORUMLAR...