Reklam
Reklam
Grup Gündoğarken’den Beykoz’da Yaşama Saygı Konseri

Grup Gündoğarken’den Beykoz’da Yaşama Saygı Konseri

Grup Gündoğarken, Serhan Şeşen’i her yıl olduğu gibi bu yıl da doğum gününü Beykoz’da mini bir konserle andı.

27 Şubat 1982 yılında İstanbul’da doğan Serhan Şeşen, 2008 yılında ihmalkarlık sebebiyle hayata gözlerini yummuştu. Babası Burhan Şeşen’inde içinde yer aldığı Grup Gündoğarken, Serhan Şeşen’i kaybettikleri günden itibaren her yıl doğum gününü mini bir konserle kutluyor.

Her yıl Beykoz’un farklı kesimlerinde konser düzenleyen ve böylece Serhan Şeşen’i yad eden Grup Gündoğarken, bu sene Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi’de mini bir konser verdi. TOFD Beykoz Üyeleri’ne gerçekleştirdikleri konser de Grup Gündoğarken, birbirinden özel ve güzel, hafızlarda yer etmiş şarkılarını eşsiz bir yorumla seslendirdi. Oyuncu Ayça İnci’nin de katıldığı konserde, engelli üyeler unutamayacağı bir günü daha Grup Gündoğarken’le yaşadı.

Zaman zaman engelli üyelerin parça isteklerine de cevap veren grup, hatta onlarla aynı sahneyi paylaşarak, birlikte şarkılar söyledi.

Konser sonrası cenazesi olmasından ötürü programa katılamayan Dernek Başkanı Saniye Efe’nin yerine yardımcısı Melike Kandil Dizman, Grup Gündoğarken’e ufak bir teşekkür plaketi ve hediye takdiminde bulundu.

YORUMLAR...