Reklam
Reklam
Gonca Jale Peker

Yeni heyecanlar!

Nefes aldığımız her an hayatın bize sunduklarından ve sunacaklarından payımızı muhakkak alıyoruz. İyi veya kötü, az ya da çok, hoş ya da değil!... Umulmadık zamanlarda, tesadüflerin yarattığı ahengi yakalama sırası kendiliğinden geliveriyor, inanır ve çalışırsanız eğer. Ben de bugün, benim payıma düşeni sizlerle paylaşmak istiyorum.

Rutin koşuşturmacaların içinde geçen sıradan bir iş günüydü… Arkadaşım aynı zamanda muhasebecim olan İsmail beyi ofisinde ziyarete gitmiştim. Gündem yoğundu... Yılsonu olması münasebetiyle kapanışlar, defter tasdikleri, faturalar, ödemeler vs. derken sohbet konumuz döndü dolaştı bir süredir Kavacık’ta ki ofis arayışıma geldi. Laf lafı açarken beyin fırtınamız yeni bir iş fikrine dönüştü! Bu girişimcilik ruhu beni daha nereye taşır merak etmiyor değilim!... Benim gibi ofis ihtiyacı olanlara neden hazır bir konsept sunmuyorum diye düşündüm. 2009 yılında master bitirme projesi olarak üzerinde çalıştığım ’hazır ve sanal ofisler’ konusu 7 yıl sonra benim için hayata geçmeye hazırlanıyordu. Hayat gerçekten sürprizlerle dolu…

Kısaca, nasıl bir hizmet sunduğumuzdan bahsetmek istiyorum.

EGT Park Ofisleri olarak sıfırdan ofis kurma derdine son vermek için yola çıktık. Toplam 14 adet 12m2 ile 35m2 arasında değişen büyüklüklerdeki ofisleri tam donanımlı şekilde kullanım için hizmete sunduk. Tadilat, dekorasyon, mobilya satın alma ve nakliye ile uğraşmıyorsunuz. Stopaj ödemesi, elektrik, su, gaz ve internet aboneliği gibi aylık ödeme kalemlerini de düşünmenize gerek yok. Kavacık’ın Merkezi noktasında ulaşım sorunu olmayan, mobilyalı, telefon ve internet altyapılı, sekreterya, çay kahve ve temizlik hizmetinin yanı sıra  7/24 güvenlik hizmetinin de sunulduğu bir çalışma ortamı yarattık. Aracınız için otopark aramanıza da gerek yok. Bilgisayarınızı ve dosyalarınızı alıp geliyorsunuz, ofisinizin anahtarı ve kahveniz hazır! 

Size sadece, ihtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz ofiste hizmet bedelini ödeyerek minimum gider maliyetiyle, maksimum kazanç için işinize yoğunlaşmak kalıyor. Hızlı akıp giden iş hayatının içinde; kurumsal, tam donanımlı, hazır, prestijli ve nezih bir ortamda rahatlık sunuyoruz. 

Sohbet ortamında gelişen bir iş fikrinin bugün hayata geçişinin mutluluğunu yaşıyorum. Bir şeyleri var etmenin, elle dokunmanın, gözle görmenin hazzı herhalde başka bir şeyde yok. 

Guy Kawasaki der ki: "Fikirler kolaydır, uygulama zordur."

Kendi köşemde kendi tanıtımımı yapmış oldum, lakin şimdi bir parça keyfini sürme zamanı...

Bilgi için:

info@egtparkofisleri.com

0216 693 37 79

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...