Reklam
Reklam
Başbakan Erdoğan'ın annesi vefat etti

Başbakan Erdoğan'ın annesi vefat etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan?ın annesi Tenzile Erdoğan, yaklaşık olarak bir haftadır tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

İstanbul Medipol Hastanesi'nde safra kesesinden ameliyat olan ve bir süredir yoğun bakımda bulunan Tenzile Erdoğan bu sabah saat 09.15 sıralarında hayatını kaybetti.

Annesinin vefat haberini alan Başbakan Erdoğan hemen İstanbul Medipol Hastanesi?ne gelirken Cumartesi günü Bursa'ya Pazar günü de Hatay'a gerçekleştireceği ziyaretleri ise iptal edildi.

Annesi Tenzile Erdoğan'ı kaybeden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Özel İstanbul Medipol Hastanesi'nde kardeşleri Vesile Erdoğan ve Mustafa Erdoğan ile birlikte taziyeleri kabul etti.

Vefat haberi üzerine Erdoğan'ın babaocağı Rize'de büyük üzüntü yaşandı. Acı haberin ardından aile üyeleri İstanbul'a gitmek için hazırlığa başladı. Başbakan'a yakın isimler de hastaneye akın etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan, yarın Fatih Camisi'nde öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

YORUMLAR...