Reklam
Reklam
Beykozlu Ordululardan birlik mesajı

Beykozlu Ordululardan birlik mesajı

Yeni kurulan Beykozlu Mesudiyeliler Derneği, Beykozlu Ordulular Derneğini ziyaret etti.

Merkezi Kavacık’ta bulunan Beykozlu Ordulular Derneğinin ziyaretçileri yine hemşerileri olan Beykoz’da yeni kurulan Beykozlu Mesudiyeliler derneğiydi.

Beykozlu Ordulular Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, başkan yardımcıları Av Yüksel Baki, Kemalettin Erkan, Ercan Kaya, İlhan Okumuş hazır bulunurken, Beykozlu Mesudiyeliler Derneğinden Başkan Halim Okutan, Başkan yardımcısı Sefai Uzunyurt ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Özkan Ayduğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Özkan Ayduğan sözlerine şöyle devam etti: Yeni kurulan derneğimize başarılar diliyorum, STK lar kendi yörelerine ve kendi yaşadıkları yörelere  hizmetle mükelleftirler, dışarıdan yada herhangi bir kurum yada kuruluştan yapılacak olan olumsuz eleştirilere yapmış oldukları yada yapacak oldukları hizmet ve projelerle  cevap vermelidirler. Beykozlu Ordulular Derneği yeni kurulan derneğimizin yapacağı her türlü güzel hizmetlerin yanında olacaktır. Biz bugüne kadar Beykoz’da hemşerilerimizi İl bazında temsil ettik, Beykoz’da kurulu olan il ve bölge dernekler birliğinin üyesiyiz, Dernekler birliği olarak her ay ayrı bir il derneğinde düzenli olarak bir araya geliyoruz, Başta Beykoz Belediyesi, Beykoz Kaymakamlığı ve diğer Beykoz protokolü ile Beykoz için ortak paydada buluşup Beykoz’umuzun sorunlarıyla da  yakından ilgileniyoruz.”  

Derneğimizin girişimleri ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in desteği ile Beykoz ile Mesudiye ilçesinin önceki dönem meclis kararı ile kardeş belediye olduğunu söyleyen Ayduğan “Bu kardeş belediyecilik kapsamında Beykoz belediyemizin desteğiyle Mesudiye ilçemize Beykoz Tepesi projesi kazandırılmıştır. Bu proje ile Mesudiyeli hemşerilerimize sunulacak hizmetler arasında, Hizmet binası, Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, oturum alanları bulunmaktadır. “ diyerek ziyaret için teşekkür etti.

Beykozlu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Halim Okutan’da yaptığı konuşmasında şunları söyledi:  “Bugüne kadar Beykozlu Ordulular derneği güzel hizmetlere imza atmıştır. Bizde yeni kurulan Beykozlu Mesudiyeliler Derneği olarak birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapmaya talibiz. Burası da bizim bir evimiz kendimizi ayrı göremeyiz, birlikte güzel ortak projeler üretmeyi arzu ediyoruz, 20 Mart 2016 Pazar günü yeni dernek merkezimizin açılışında sizlerle birlikte olmayı arzu ediyor, ev sahipliğinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.    

Karşılıklı iyi niyet temennileri ve topluca çekilen hatıra fotoğrafları ardından ziyaret sona erdi.

YORUMLAR...