Reklam
Reklam
Mustafa Gürkan ’Köşe Yazarları Sofrası’na konuk oldu

Mustafa Gürkan ’Köşe Yazarları Sofrası’na konuk oldu

Beykoz Güncel Haber ‘Köşe Yazarları Sofrası’nın bu haftaki konuğu AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan oldu.

Beykoz Güncel Haber ‘Köşe Yazarları Sofrası’na konuk olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, 2017 ve 2019 hedeflerinden bahsederek Beykoz’da 100 bin oyu nasıl alacağının ipuçlarını verdi.

Yeni yayın dönemine farklı bir giriş yapan Beykoz Güncel Haber, kadrosuna dahil ettiği renkli yazar kadrosu ile Beykoz’un önemli isimlerini “Köşe Yazarları Sofrası”nda bir araya getirmeye devam ediyor. Beykoz’un önemli isimlerini 15 gün arayla konuk olarak ağırlayan Beykoz Güncel Haber Köşe Yazarları, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ardından AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ı misafir etti.

Beykoz Güncel Haber Köşe Yazarı Sadullah Kabahasanoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen “Köşe Yazarları Sofrası”na konuk AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın yanı sıra Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk ile köşe yazarları Adnan Çeliker, Deniz Yıldız, Özer Güneş, Sueda Muradoğlu, Burhan Bakır, Mustafa Babuz, Süleyman Çalık, Gonca Jale Peker, Cihan Bağdatlı ve Bilge Bülbül katıldı. Mazeretleri dolayısıyla Ali Bilir, Haşim Aydın, Şeref Kaçmaz, Ayşe Nur Kapusuz ve Mustafa Minga geceye katılamayan isimler oldu.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz yapmış olduğu açılış konuşmasında gazetenin kuruluşundan bugüne gelinen noktayı özetleyerek Google Analytics verilerine göre Ocak ve Şubat ayında 80-90 bin aralığında farklı kullanıcının 130-140 bin sayfa görüntülemesi yaptığını söyledi. Beykoz’un EN’leri-2015 halk oylamasının da yoğun katılımla devam ettiğini söyleyen Yılmaz, 10 günlük sürede ciddi bir rekabetin olduğunu ve oy verme sürecinin 22 Nisan’a kadar devam edeceğini ifade etti.

 “Köşe Yazarları Sofrası”nın formatı gereği konuşulmayanların rahatça konuşulabilmesi için hiçbir kaydın tutulmadığı program AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın önemli açıklamaları ile devam etti. Dört saatin üzerinde devam eden sohbette köşe yazarlarının sorularına tüm samimiyetiyle cevap veren Gürkan, 2017 ve 2019 hedeflerinden bahsederek Beykoz’da 100 bin oyu nasıl alacağının ipuçlarını da verdi.

Sohbet, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ile çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUMLAR...