Reklam
Reklam
Beykoz’da hayvan hırsızlığına kameralı önlem

Beykoz’da hayvan hırsızlığına kameralı önlem

Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Merkezi Beykoz Kavacık’ta bulunan Bes Teknoloji Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti. Son dönemde yaşanan terör olayları sonrası Beykoz genelinde alınan güvenlik önlemlerine dair yapılan sohbette köylerde yaşanan hayvan hırsızlığı da gündeme geldi.

Kaymakam Katırcı, Riva’da mahalle muhtarlarıyla yapılan toplantıda gündeme getirilen özellikle Göllü, Bozhane ve Mahmut Şevket Paşa mahallelerinde yaşanan hayvan hırsızlığına dair yaptığı açıklamada “Kaymakamlık olarak ilk etapta belediye ve muhtarlar ile görüşüp köyün giriş çıkışlarına güvenlik kamera sistemi kurarak önlem almayı düşünüyoruz” dedi.

Silivri’den Gebze’ye kadar bütün İstanbul genelinin takip edildiği Vatan Caddesi’nden bulunan Mobese Merkezi’nin bakım, onarım ve alt yapı kısmi yenileme projesini yürüten Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak’da yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili üzerlerine düşen desteği vereceklerini ifade etti.

Karşılıklı yapılan samimi sohbetin sonunda Mubin Çakmak Trabzonspor hayranı olan Kaymakam Ahmet Katırcı’ya forma hediye etti.

YORUMLAR...