Reklam
Hedefim Beykoz’da belediyeyi kazanan başkan olmak!

Hedefim Beykoz’da belediyeyi kazanan başkan olmak!

Beykoz’un önemli isimlerinin ağırlandığı ‘Köşe Yazarları Sofrası’na bu kez CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan misafir oldu.

Yeni yayın dönemine farklı bir giriş yapan Beykoz Güncel Haber, kadrosuna dahil ettiği renkli yazar kadrosu ile Beykoz’un önemli isimlerini “Köşe Yazarları Sofrası”nda bir araya getirmeye devam ediyor. Beykoz’da farklı projelere imza atan Beykoz Güncel Haber kadrosunun, yeni dönemde başlattığı “Köşe Yazarları Sofrası”nın dördüncü konuğu CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan oldu. Hiçbir kaydın tutulmadığı sohbet programı samimi bir ortamda tamamlandı.

Sueda Muradoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen “Köşe Yazarları Sofrası”na CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın yanı sıra Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, gazetenin kurucularından Erdoğan Coşkun Çap, Genel Yayın Yönetmeni Erdal Öztürk ile köşe yazarları; Deniz Yıldız, Özer Güneş, Burhan Bakır, Mustafa Minga, Mustafa Babuz, Sadullah Kabahasanoğlu, Cihan Bağdatlı, Süleyman Çalık ve Bilge Bülbül katıldı.

İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz yapmış olduğu açılış konuşmasına sorulmayanların sorulduğu bir program olan “Köşe Yazarları Sofrası”na katılan CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan’a teşekkür ederek başladı. Gazetenin kuruluşundan bugüne gelinen noktaya dair bilgiler veren Yılmaz “Köşe Yazarları Sofrası”nın formatından da kısaca bahsetti.

Tanışma faslının ardından başlayan program boyunca CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın performansı köşe yazarları tarafından tam not aldı. Sorulan her soruya içtenlikle cevap veren Taştan’ın özellikle iki konuda yaptığı açıklama geceye damgasını vurdu. "Belediye başkanlığına aday olmayı düşünmüyorum. Hedefim belediye başkanlığını kazanan ilçe başkanı olmak" diyen CHP İlçe Başkanı Taştan, 2019 yerel seçimlerinde aday olacak kişiyi de  "Beykoz doğumlu yada en azından çocukluğunu Beykoz’da yaşamış bir belediye başkan adayı olmalı" sözleri ile tanımladı.

Gece yarısına kadar süren programda parti içi tartışmalardan 2019 hedeflerine, kaybedilen seçimlerden hazırlanan projelere dair sorulan birçok soruya samimi cevaplar veren Taştan, göreve geldikleri günden bugüne yapılan çalışmaları da özetleyerek hedeflerinin ilk etapta Beykoz’da sıkılmadık el bırakmamak olduğunu söyledi.

Gecenin tüm detaylarına yazarların kendi köşesinde yer vereceği toplantı, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan ile çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

YORUMLAR...