Reklam
Reklam
Beykozlu Giresunlular ziyaretlerine başladı

Beykozlu Giresunlular ziyaretlerine başladı

Beykozlu Giresunlular Derneği,14. Olağan Genel Kurul’un ardından Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Beykozlu Giresunlular Derneği, Beykoz’daki yerel yönetimler, siyasi partilerin ilçe teşkilatları, basın kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine hem tanışma hem de yapılacak ortak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor.

Beykozlu Giresunlular Derneği, Ali Bilir başkanlığında Hayrullah Usta, Hakkı Emanet, Hüseyin Kuruderi, Gökhan Taneri Vural, Osman Kurtoğlu, Aysel Kınalı, Hatice Suna Sadıç ve Ahmet Okumuş’tan oluşan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk ziyaretini Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya gerçekleştirdi.

Beykozlu Giresunlular Derneği’nin kendisini ziyaret etmesinden memnun kaldığını belirten Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı “Sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışmaktan, proje üretmekten memnun oluruz. Derneğinizin yürüttüğü etkinlikler hakkında bilgi sahibiyim, ortak projelerde kaymakamlık olarak derneğiniz ile birlikte çalışmaya hazırız.” dedi.

Dernek başkanımız Ali Bilir “Beykoz’da birinci nüfusa sahip olan bir il derneği olarak Beykoz’un sorunları konusunda da faaliyet gösteren bir dernek olmak için çalışıyoruz. Derneğimiz Beykoz’da önemli hizmetler veren bir sivil toplum kuruluşudur. Beykoz’daki Giresunlular ve Beykozlulara daha iyi hizmetlerin getirilmesi konusunda öncü bir dernek olmayı hedefliyoruz.” Dedi.

Ziyaret, Dernek Başkanı Ali Bilir tarafından Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya verdiği hediye ve günün anısına çekilen fotoğrafla sona erdi.

YORUMLAR...