Reklam
Reklam
TEGV Beykoz’dan  aile içi iletişim tiyatrosu

TEGV Beykoz’dan aile içi iletişim tiyatrosu

TEGV Beykoz Öğrenim Birimi ve Dragos Rotary Kulübü işbirliğiyle aile içi iletişimi konu alan tiyatro gösterimi yapıldı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Beykoz Öğrenim Birimi ve Dragos Rotary Kulübü arasında kurulan toplum birliği kapsamında ‘Tiyatro Olay Yeri’ isimli tiyatro grubu aile içi iletişimde anne – çocuk ilişkisini anlatan interaktif bir tiyatro oyunu sergiledi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy, Dragos Rotary Kulübü Dönem Başkanı Banu Sayın, TEGV Beykoz Öğrenim Birimi Sorumlusu Makbule İnanç, Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Müzeyyen Özgür ve Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri ile veliler katıldı.

Hayatın içinden olduğuna inanılan olayları sahneye taşıyan forum tiyatro gösterisinde anne–çocuk ilişkisinde seyircilerin katılımı da sağlanarak doğru davranış şekli bulunmaya çalışıldı. Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığı gösteri esnasında aile içi iletişimde doğru davranış senaryoları sahnelendi.

Yaklaşık bir saat süren programın sonunda Tiyatro Olay Yeri gönüllü oyuncularına ve organizasyona destek verenlere el emeği ile hazırlanan hediyeler takdim edildi.

YORUMLAR...