Reklam
Reklam
Beykozlu Ordulular’dan örnek proje

Beykozlu Ordulular’dan örnek proje

İBB Halkla İlişkiler Birimi, İBB Başkanı Kadir Topbaş adına Beykozlu Ordulular Derneği’ni ziyaret etti

İBB Halkla İlişkiler Kurumu ve STK Hizmet Birim Sorumlusu Çetin Kara merkezi Kavacıkta bulunan Beykozlu Ordulular Derneği’ni ziyaret etti.  Heyet,  ziyareti İBB Başkanı Kadir Topbaş adına gerçekleştirdiğini ifade ederek Beykozlu Ordululara Topbaş’ın selamlarını iletiti.

Dernek başkanı Özkan Ayduğan gerçekleşen bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İBB Başkanı Kadir Topbaş’a ve ziyarete gelen STK Birim sorumlusu Çetin Karaya Beykozlu Ordulular Derneği Yönetim Kurulu ve Ordulu hemşerileri adına teşekkür etti.

Yapılan ziyarette Dernek Başkanı Özkan Ayduğan ‘ın yanı sıra, Dernek sekreteri Fuat Öztürk, Ali Okumuş, Beykozlu Ordulular Derneği Eğitim Danışmanı Hasan Özbakır, Beykozlu Ordulular Derneği Kültür ve Sanat Danışmanı ve İBB Kültür Müdürlüğü Sanatçısı Erol Ayduğan da katıldı.

Ziyarete; Beykozlu Ordulular Derneği Eğitim danışmanı Hasan Özbakır ve Ali Okumuş’un bedensel engellilere yönelik hazırlamış oldukları proje damgasını vurdu. Hasan Özbakır ın yapmış olduğu proje sunumunda, bedensel engellilere yönelik düşünülen spor faaliyetleri, rehabilitasyon ve topluma kazandırma projesine, İstanbul Büyükşehir Belediyesinden destek istendi. Bu projeyi Beykoz ve İstanbul genelinde hayata geçirebilmek için Beykozlu Ordulular Derneği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ortak yürütmesi hususunda görüş alışverişinde bulunuldu. Sunumu yapılan proje, Dernek Başkanı Özkan Ayduğan ve beraberindeki heyet tarafından İBB Halkla İlişkiler Kurumu ve STK Hizmet birim sorumlusu Çetin Kara ya teslim edildi.

YORUMLAR...