Reklam
İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Beykoz’da toplandı

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Beykoz’da toplandı

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği mayıs ayı olağan toplantısını Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirdi.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği mayıs ayı olağan toplantısını Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirdi.  Toplantıda yapılan seçimle Beyoğlu Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Ahmet Misbah Demircan yeniden başkan seçildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve birlik meclisi üyeleri katıldı.

Yaşanabilir bir İstanbul için fikir alışverişinde bulunulan, şehrin gelecek vizyonunun konuşulduğu toplantıda gündem konuları istişare edilerek değerlendirmeler yapıldı.  Ayrıca belediyelerin ortak sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

Birlik meclisinin yaptığı oylamayla Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Birlik Başkanlığına yeniden seçildi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen üyelerin tamamının oyu ile Meclis 1. Başkan Vekilliğine, Cevdet Bayram ise 2. Başkan Vekilliğine seçildi.

Ayrıca 2016 yılı maliyet bütçesiyle performans programı ve bu yılın bütçesi görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi. Birlik encümen üye seçimi ve birlik komisyon üye seçimlerinin ardından İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği’nin gelecek dönemde yapacağı çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e hediye takdim etmesiyle sona erdi.

YORUMLAR...