Reklam
Reklam
Beykoz Masterler şampiyonluk yolunda

Beykoz Masterler şampiyonluk yolunda

Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gidiyor.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Marmara 1. Bölge Ligi’ni namağlup tamamlayan Beykoz Masterler Spor Kulübü, Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gidiyor.

Türkiye Şampiyonası için Antalya’ya gidecek Beykoz Masterler Spor Kulübü futbolcuları moral yemeğinde bir araya geldi. Beytaş Sahil Restoran’da düzenlenen yemeğe futbolcuların yanı sıra Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak, Kızılay Beykoz Şube Başkan Yardımcısı İdris Kurt ve Beykoz Masterler Spor Kulübü 2.Başkanı Zafer Baş katıldı.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Ligi Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’na bölgelerinde dereceye giren takımlar katılıyor. 2015-2016 sezonu Marmara 1. Bölge Ligi’ni namağlup olarak tamamlayan Beykoz Masterler’ın da katılacağı şampiyona öncesi futbolcular yolculuk öncesi akşam yemeğinde bir araya geldi.

Beykoz Masterler Spor Kulübü 2.Başkanı Zafer Baş, moral yemeğinde yapmış olduğu konuşmada kulübün kuruluş sürecini ve dört gün sürecek şampiyona hakkında bilgi verdi. Baş, sözlerinin devamında; “Bu sene 2015-2016 sezonu Marmara 1. Bölge Ligi’ni namağlup olarak tamamladık. Bu hafta Antalya’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda Beykoz ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Oldukça iddialıyız ve inşallah da şampiyon oluruz.” diyerek kulübe katkılarında dolayı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç ve Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak’a teşekkür etti.

Zafer Baş yapmış olduğu konuşmanın ardından katkılarından dolayı Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç’a plaket takdim etti. Hanefi Dilmaç ise yaptığı konuşmada; “Beykoz Masterler Spor Kulübünün başarılarından dolayı tebrik ediyorum. 2 yıllık bir kulüp olmanıza rağmen her sene şampiyonalara katılıyorsunuz. Bizlerde Beykoz Belediyesi olarak ilçedeki spor kulüplerine imkanlarımız doğrultusunda yardım yapıyoruz.” diyerek Antalya’daki şampiyonada takıma başarılar diledi.

Takımın ana sponsoru Bes Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak’da gecede yapmış olduğu konuşmada “Takım bu sene şampiyon olursa seneye kadroyu bozmadan yeni transferlerle çok daha güzel şeyler yapacağımızın sözünü veriyorum” diyerek Beykoz Masterler Futbol Takımı’nın her zaman yanında olacağını söyledi. 

YORUMLAR...