Reklam
Reklam
Üsküdar Beykoz metro hattı 27 Haziran’da start alıyor

Üsküdar Beykoz metro hattı 27 Haziran’da start alıyor

Üsküdar Beykoz metro hattı start alıyor. 18 kilometrelik hat 27 Haziran’da ihaleye çıkıyor...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul’da 18 kilometrelik yeni bir hat için düğmeye bastı. İBB Ulaşım Planlama Müdürlüğü tarafından planlanan Üsküdar Beykoz metro hattı 27 Haziran 2016, saat 10:30’da ihaleye çıkıyor. 18 kilometre hat uzunluğuna sahip olan Üsküdar Beykoz metro projesinin işe başlama tarihinden itibaren 300 günde tamamlanması planlanıyor.

Hattın ihalesi 27 Haziran saat 10:30’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü ihale salonu, M.Nezihi Özmen Mahallesi, Keresteciler Sitesi, Kasım Sokak, No:62 Merter/Güngören/İstanbul adresinde yapılacak.

İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebileceği gibi 150 TL karşılığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama Müdürlüğü’nden satın alınabiliyor. İhaleye teklif vereceklerin ihale dokümanını satın alması gerekiyor.

Üsküdar Beykoz metro ihalesine katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç ihale günü ve saatine kadar İBB İhale İşleri Müdürlüğü zarf teslim bürosuna teslim etmeleri gerekiyor. Teklifler elden verileceği gibi aynı adrese iadeli taahütlü posta ile da gönderilebiliyor.

YORUMLAR...